RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1713264557375

Achiziționare autovehicule destinate transportului elevilor din învățământul general din raionul Taraclia

Nu a avut loc Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
3 111 837,48 MDL
Până la termen
expirat
22.05.2024 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Conform Anunțului de participare

Parametrii achiziției

CPV
3434120000-4 · Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
3 112 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Ministerul Educației și Cercetării · 3 112 000,00 MDL · 2024-04-16 → 2024-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
22.05.2024 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
16.04.2024 → 03.05.2024 07:00 UTC
Se primesc oferte
03.05.2024 → 22.05.2024 07:00 UTC
Executarea contractului
31.05.2024 → 27.12.2024 14:15 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Autovehicule34120000-4
Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane
3 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Autovehicule destinate transportului elevilor din învățământul general din raionul Taraclia
Conform Anunțului de participare
3 111 837,48 MDLmun.Chişinău
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
31.05.2024 → 27.12.2024Nereușită

Documente 4

  • anunț de participare (6).semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire16.04.2024
  • caiet de sarcini.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire16.04.2024
  • caiet de sarcini (1).docx
    doar metadateDocumentația de atribuire16.04.2024
  • duae.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire22.04.2024

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu s-au depus oferte22.05.2024 07:00 UTC

Modificări oficiale 1

22.04.2024 13:07 UTC
General change of Contract Notice