Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1713182481183
Servicii de mentenanță a sistemului informațional de supraveghere a bolilor transmisibile și evenimentelor de sănătate publică.
Anulată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
A fost comis o eruare tehnică
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
260 000,00 MDL
Până la termen
expirat
06.05.2024 08:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de mentenanță a sistemului informațional de supraveghere a bolilor transmisibile și evenimentelor de sănătate publică.
Parametrii achiziției
- CPV
- 72 › 72200000-7 · Servicii de programare şi de consultanţă software
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 500 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Agenția Națională pentru Sănătate Publică · 500 000,00 MDL · 2024-04-15 → 2024-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
15.04.2024 · 12:16 UTC
Clarificarea condițiilor
15.04.2024 → 25.04.2024 08:00 UTC
Se primesc oferte
25.04.2024 → 06.05.2024 08:00 UTC
Executarea contractului
30.05.2024 → 31.12.2024 00:00 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Mentenanță preventivă | 72200000-7 Servicii de programare şi de consultanţă software | 1 set |
| 2 | Mentenanță corectivă | 72200000-7 Servicii de programare şi de consultanţă software | 250 om-oră |
| 3 | Mentenanță adaptivă | 72200000-7 Servicii de programare şi de consultanţă software | 50 om-oră |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de mentenanță a sistemului informațional de supraveghere a bolilor transmisibile și evenimentelor de sănătate publică. Conform caietului de sarcini. | 260 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 30.05.2024 → 31.12.2024 | Anulată |
Documente 5
- anunt particip.semnat (3).pdf
- age-3011-315-10042024-ansp.semnat.pdf
- duae.docx
- ds_bunuri_servicii_omf.docx
- declaratie_ro (4).docx
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 15.04.2024 12:16 UTC |
Modificări oficiale 1
15.04.2024 12:15 UTC · Anulare · Anunț de participare
Servicii de mentenanță a sistemului informațional de supraveghere a bolilor transmisibile și evenimentelor de sănătate publică.
A fost comis o eruare tehnică