RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1713158890290

Produse petroliere

Anulată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Automat

Motivul anulării

Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
45 666,00 MDL
Până la termen
expirat
19.04.2024 08:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Produse petroliere

Parametrii achiziției

CPV
0909200000-1 · Petrol, cărbune şi produse petroliere
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
45 666,67 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
PRIMARIA MUNICIPIULUI STRASENI · 45 666,67 MDL · 2024-01-02 → 2024-12-30 · Produse petroliere
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
15.04.2024 · 05:36 UTC
Clarificarea condițiilor
15.04.2024 → 16.04.2024 06:30 UTC
Se primesc oferte
16.04.2024 → 19.04.2024 08:30 UTC
Executarea contractului
22.04.2024 → 31.12.2024 05:31 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Premium 9509200000-1
Petrol, cărbune şi produse petroliere
1 l

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Produse petroliere45 666,00 MDLmun.Străşeni
Mihai Eminescu nr.32
22.04.2024 → 31.12.2024Anulată

Documente 1

  • 202404150833_C 1 Lukoil- Primaria Straseni 2024.signed.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire15.04.2024

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Lot anulat15.04.2024 05:36 UTC

Modificări oficiale 1

15.04.2024 05:36 UTC · Anulare · Anunț de participare
Eroare de raportare
string