RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1712258042930

ACHIZITIONAREA DETECTORULUI+ CART

Anulată Atribuire directă ·Criteriu de atribuire: Doar prețul

Motivul anulării

Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
147 416,67 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

ACHIZITIONAREA DETECTORULUI+ CART

Parametrii achiziției

CPV
4242900000-5 · Diverse utilaje de uz general şi special
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Atribuire directă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
147 416,67 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
PRIMARIA ORASULUI CAUSENI · 147 416,67 MDL · 2024-03-26 → 2024-04-04 · ACHIZITIONAREA DETECTORULUI+ CART
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
04.04.2024 · 19:21 UTC
Se primesc oferte
01.03.2024
Desemnarea câștigătorului
04.04.2024
Executarea contractului
26.03.2024 → 31.12.2024 19:20 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1ACHIZITIONAREA DETECTORULUI+ CART42900000-5
Diverse utilaje de uz general şi special
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1ACHIZITIONAREA DETECTORULUI+ CART
-
147 416,67 MDLor.Căuşeni
Mesterul Radu nr.3
26.03.2024 → 31.12.2024Anulată

Documente 0

Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
INSTALPROFMONTAJ S.R.L.
Prețurile unitare ale câștigătorului: 147 416,67 MDL/buc.
147 416,67 MDL
Suma fără TVA: 176 900,00
În examinare04.04.2024 19:20 UTC

Modificări oficiale 1

04.04.2024 19:21 UTC · Anulare · Anunț de participare
NU AU FOST INTRODUSE TOATE DATELE
string