Finalizată
CPV 45400000-1
Lucrări de amenajare a terenului multifuncțional din satul Cojușna r-nul Strășeni
Valoarea lotului
721 533,00
MDL
Atribuit
479 893,59
EcoElastic LUX · 17.04.2024 11:04
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
26.03.2024 09:20→ 01.04.2024 10:00
Depunere
01.04.2024 10:00→ 10.04.2024 08:30
Evaluare
10.04.2024 08:30
Examinate
17.04.2024 11:04
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
EcoElastic LUX · 479 893,59 MDL · 17.04.2024 11:04
Obiectul achiziției
1
1
LUCRĂRI
45400000-1
Lucrări de finisare a construcţiilor
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
7
PDF
anunt de participare teren multifuncțional (1).semnat.pdf
Anunț de participare · 26.03.2024 09:20
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
25.04.2024 08:00 → 30.12.2024 08:00
249 z.
Locul executării
s.Cojuşna
st.Mihai Viteazul 225
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 45400000 · în 12 luni: 1123 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
10 310,001 666 666,00 MDL
acest lot: 721 533,00 MDL
·în regiunea Strășeni: 23
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Primaria Cojusna · pe toată perioada88
achiziții
49
cu câștigător
1
nedesfășurate
10
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Nouconst
(7)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 4540 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Lucrări de reparație a sistemului de încălzire prin pardoseală la grupa creșă din instituția de educație timpurie„Andrieș”, mun. Ungheni”
280 250,00
ofertare până 06.09 18:05
Servicii de reparație curentă interioară din incinta sediului CRIO al DRCDI a IGSU din str. Iacob Hîncu,3, mun. Chișinău - Repetat
362 500,00
ofertare până 07.09 09:00
Lucrări de reparație și modernizare a sălii de dans și vestiarului Cercului Coreografic local „Răzeșii” din s. TALMAZA, r-l ȘTEFAN VODĂ
378 414,83
ofertare până 07.09 17:00
Lucrari de reparatie a Blocului sanitar etaj 3 la Liceul Teoretic ”Gheorghe Palade” sat.Puhoi
279 547,00
ofertare până 07.09 17:00
Ремонтные работы в группе "Жемчужина" детского сада № 4 мун. Чадыр-Лунга
747 149,00
ofertare până 08.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.