RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 19
Finalizată CPV 44411000-4

Lot 19 Dop PP, d 50

Agenția Națională pentru Sănătate Publică mun.Chişinău Publicat 12.02.2024 10:49
Valoarea lotului
500,00
MDL
Atribuit
200,00
SRL Soverang · 05.03.2024 10:48
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
12.02.2024 10:4914.02.2024 11:00
Depunere
14.02.2024 11:0019.02.2024 11:00
Evaluare
19.02.2024 11:00
Examinate
05.03.2024 10:48
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit SRL Soverang · 200,00 MDL · 05.03.2024 10:48

Obiectul achiziției

1
1
Lot 19 Dop PP, d 50
44411000-4 Articole sanitare
Cantitate: 50 Bucata

Documentele achiziției

5
DOCX
anexa nr 22.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2024 10:49
DOCX
anexa nr 23.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2024 10:49
PDF
anunț de participare.pdf
Documentația de atribuire · 12.02.2024 10:49
DOCX
declaraţie de eligibilitate.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2024 10:49
DOCX
documnetația standard.docx
Documentația de atribuire · 12.02.2024 10:49
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.03.2024 → 31.12.2024
305 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. Asachi Gh., 67A
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după clasa 4441 · în 12 luni: 201 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
155,0319 000,00 MDL
acest lot: 500,00 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 89
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Agenția Națională pentru Sănătate Publică · pe toată perioada
691
achiziții
392
cu câștigător
49
nedesfășurate
82
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: GBG-MLD SRL (714)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 4441 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
materiale de constructie
SOCIETATEA COMERCIALA "TANOV" S.R.L.
1 154,18
finalizat · atribuit
Услуги по доставке и обслуживанию биотуалетов ко дню города Комрат.
S.R.L. "ANGHELINA"
12 750,00
finalizat · atribuit
materiale de uz gospodaresc
SOCIETATEA COMERCIALA "MILVATA GRUP" S.R.L.
5 410,00
finalizat · atribuit
Procurarea marfurilor sanitare
S.R.L. "UNIPLAST"
6 291,67
finalizat · atribuit
diverse materiale
SOCIETATEA COMERCIALA "CHIMPRODEX" S.R.L.
3 738,34
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
200,00 MDL
SRL Soverang
La favorite