Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1707725043153
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
20 000,00 MDL
Până la termen
expirat
22.02.2024 09:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Parametrii achiziției
- CPV
- 16 › 16130000-5 · Semănătoare, plantatoare sau maşini de repicat
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 20 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Întreprinderea de Stat Întreprinderea pentru Silvicultură Orhei · 20 000,00 MDL · 2024-01-01 → 2024-12-31
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
22.02.2024 · 09:00 UTC
Clarificarea condițiilor
12.02.2024 → 19.02.2024 08:00 UTC
Se primesc oferte
19.02.2024 → 22.02.2024 09:00 UTC
Executarea contractului
04.03.2024 → 13.03.2024 00:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Semănătoare pentru legume ș.a. | 16130000-5 Semănătoare, plantatoare sau maşini de repicat | 1 unitate |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Semănătoare pentru legume ș.a. Conform caietului de sarcini | 20 000,00 MDL | mun.Orhei Orhei, str. V.Lupu,166 | 04.03.2024 → 13.03.2024 | Nereușită |
Documente 5
- caiet de sarcini
Documente cu același titlu: 2
- 12.02.2024 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 12.02.2024 · doar metadate · Original ↗
- 1.duae
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021
- Anunț de participare
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 22.02.2024 09:00 UTC |