Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1705311242210
Топливо
Anulată
Atribuire directă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
657,66 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Топливо
Parametrii achiziției
- CPV
- 09 › 09130000-9 · Petrol şi produse distilate
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Atribuire directă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 657,66 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- I.P.LICEUL TEORETIC HRISTO BOTEV,S.VALEA PERJEI, · 657,66 MDL · 2023-10-01 → 2024-01-15 · Сombustibil
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
16.01.2024 · 18:42 UTC
Se primesc oferte
01.01.2024
Executarea contractului
01.10.2023 → 31.12.2023 09:46 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | MOTORINA EURO5 271019430/310 (T:20.00, D:0.835) | 09134200-9 Motorină | 38 l |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Топливо - | 657,66 MDL | s.Valea Perjei (r-l Taraclia) Comsomolscaia nr.112 | 01.10.2023 → 31.12.2023 | Anulată |
Documente 0
Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 16.01.2024 18:42 UTC |
Modificări oficiale 1
16.01.2024 18:42 UTC · Anulare · Anunț de participare
не вся информация высвечивается
string