RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1701678382698

Lucrari de reparații capitale ale constucțiilor speciale

Anulată Atribuire directă ·Criteriu de atribuire: Doar prețul

Motivul anulării

Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
167 876,12 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Lucrari de reparație a unui sector de drum din s.Volintiri, r-ul.Ștefan Vodă

Parametrii achiziției

CPV
4545210000-2 · Lucrări de construcţii de clădiri
Categorie
Lucrări
Tipul procedurii
Atribuire directă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
167 876,12 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
PRIMARIA SATULUI VOLINTIRI · 167 876,12 MDL · 2023-11-22 → 2023-12-30 · Lucrari de reparații capitale ale construcțiilor speciale
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
06.12.2023 · 06:38 UTC
Se primesc oferte
01.12.2023
Desemnarea câștigătorului
04.12.2023
Executarea contractului
22.11.2023 → 31.12.2023 08:41 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Lucrari de reparație a unui sector de drum din s.Volintiri, r-ul.Ștefan Vodă45211000-9
Lucrări de construcţii de imobile colective şi de case individuale
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Lucrari de reparație a unui sector de drum din s.Volintiri, r-ul.Ștefan Vodă
-
167 876,12 MDLor.Ştefan Vodă
Pacii
22.11.2023 → 31.12.2023Anulată

Documente 1

  • 202312041050_contract de atrepriză.signed (1).signed.signed.signed.signed.signed.signed.signed.pdf
    doar metadateSpecificații tehnice04.12.2023

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
SA Drumuri Căușeni
Prețurile unitare ale câștigătorului: 167 876,12 MDL/buc.
167 876,12 MDL
Suma fără TVA: 209 845,15
În examinare04.12.2023 08:57 UTC

Modificări oficiale 1

06.12.2023 06:38 UTC · Anulare · Anunț de participare
Suma contractului este greșită
string

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
SA Drumuri Căușeni167 876,12 MDLAnulată04.12.2023 08:57 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.