Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1696576788109
Generator pentru echipament cu raze X
Nu a avut loc
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
500 000,00 MDL
Până la termen
expirat
28.10.2023 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Generator pentru echipament cu raze X
Parametrii achiziției
- CPV
- 38 › 38500000-0 · Aparate de control şi de testare
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 500 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Aeroportul International Chisinau · 500 000,00 MDL · 2023-10-06 → 2023-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
28.10.2023 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
06.10.2023 → 16.10.2023 07:30 UTC
Se primesc oferte
16.10.2023 → 28.10.2023 07:00 UTC
Executarea contractului
06.11.2023 → 29.12.2023 08:31 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Generator | 38500000-0 Aparate de control şi de testare | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Generator pentru echipament cu raze X | 500 000,00 MDL | mun.Chişinău bd. Dacia, 80/3 | 06.11.2023 → 29.12.2023 | Nereușită |
Documente 4
- anunt de participare achizitionarea generator raze x.pdf
- documente standart.docx
- specificatia de pret anexa 23.docx
- specificații tehnice anexa 22.docx
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 28.10.2023 07:00 UTC |