Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1696312863774
Produse de îngrijire personală (hârtie igienică, săpun de rufe și detergent pentru lenjeria de pat) suplimentar
Finalizată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
300 000,00 MDL
Până la termen
expirat
14.10.2023 07:00 UTC
Licitație electronică: 16.10.2023 12:00 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
12
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Produse de îngrijire personală (hârtie igienică, săpun de rufe și detergent pentru lenjeria de pat) suplimentar
Parametrii achiziției
- CPV
- 33 › 33700000-7 · Produse de îngrijire personală
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 300 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Administrația Națională a Penitenciarelor · 300 000,00 MDL · 2023-10-03 → 2023-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
05.10.2023 · 05:22 UTC
Clarificarea condițiilor
03.10.2023 → 09.10.2023 07:00 UTC
Se primesc oferte
09.10.2023 → 14.10.2023 07:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
16.10.2023
Executarea contractului
16.10.2023 → 31.12.2023 13:46 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Hârtie igienică în role, lungimea ≥ 57 m./buc. H=90mm +/- 5mm. | 33700000-7 Produse de îngrijire personală | 20 000 buc. |
| 2 | 2 | Săpun pentru rufe în formă solidă. Concentrația de acizi grași 70%-75%. 180-220 gr./bucată. Preambalat cu peliculă/ hârtie/ cutie. Termen de valabilitate a produsului: minim 7 luni de la data livrării. Etichetarea: conform cap. II-III, Anexa nr. 2 din Hotărîrea Guvernului nr. 996/2003. | 33700000-7 Produse de îngrijire personală | 4 000 kg |
| 3 | 3 | Detergent pentru lenjerie de pat, pentru spălare automată sub formă de pudră, pentru rufe albe/colorate, în ambalaj de 5-25 kg. Termen de valabilitate: minim 18 luni de la data livrării. Etichetarea: conform cap. II, Anexa nr. 2 din Hotărîrea Guvernului nr. 996/2003. | 33700000-7 Produse de îngrijire personală | 2 000 kg |
Loturi 3
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hârtie igienică | 100 000,00 MDL | mun.Chişinău str.Petricani, 88 | 16.10.2023 → 31.12.2023 | Atribuit |
| 2 | Săpun pentru rufe | 168 000,00 MDL | mun.Chişinău str.Petricani, 88 | 16.10.2023 → 31.12.2023 | Atribuit |
| 3 | Detergent pentru lenjeria de pat | 32 000,00 MDL | mun.Chişinău str.Petricani, 88 | 16.10.2023 → 31.12.2023 | Atribuit |
Întrebări și răspunsuri 1
05.10.2023 05:22 UTC · Achitarea bunurilor
Buna ziua. Nu sint indicate termene de achitare a bunurilor? Mersi.
Răspunsul autorității: Bună ziua. În Contractul-model atașat la Documentația standard nu au fost indicate particularitățile privitor la condițiile și termenele de achitare a bunurilor, întrucît acestea se negociază de către părți la momentul semnării contractului. De principiu, Autoritatea contractantă indică următoarele condiţii de plată: „Achitarea se face de către Cumpărător prin intermediul Ministerului Finanțelor – Trezoreria de Stat, în termen de 30 zile după recepționarea bunurilor și a documentelor care le însoțesc (factura fiscală, acte de confirmare a calității/ inofensivității/ conformității, rapoarte de încercări, ș.a.). Dovada achitării plăţilor pentru bunurile livrate constituie emiterea Ordinului de plată către Ministerul Finanțelor – Trezoreria de Stat”.
Documente 5
- duae produse de îngrijre personală (suplimentar).pdf
- documentația standard produse de îngrijre personală (suplimentar).pdf
- anunț de participare produse de îngrijre personală (suplimentar).pdf
- duae.doc
- documentația standard.docx
Oferte depuse 12
| Ofertant | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| FPC ,,IVARO” SRL | 2 | 168 000,00 MDL | În examinare | 13.10.2023 08:26 UTC |
| F.P.C. TEHELAN S.R.L. | 2 | 164 900,00 MDL | În examinare | 13.10.2023 14:54 UTC |
| GEOTER-COM | 2 | 150 000,00 MDL | În examinare | 11.10.2023 12:49 UTC |
| Mitra-Grup | 1 | 79 600,00 MDL | În examinare | 13.10.2023 18:59 UTC |
| F.P.C. TEHELAN S.R.L. | 3 | 40 650,00 MDL | În examinare | 13.10.2023 14:55 UTC |
| Rodital Lux SRL | 2 | 184 500,00 MDL | În examinare | 12.10.2023 07:38 UTC |
| SRL DENIADI | 1 | 103 000,00 MDL | În examinare | 13.10.2023 14:33 UTC |
| S.C.Palinur | 2 | 200 000,00 MDL | În examinare | 13.10.2023 06:38 UTC |
| Telemar | 1 | 100 000,00 MDL | În examinare | 13.10.2023 11:31 UTC |
| SRL DENIADI | 2 | 141 200,00 MDL | În examinare | 13.10.2023 14:33 UTC |
| Rodital Lux SRL | 3 | 28 950,00 MDL | În examinare | 12.10.2023 07:39 UTC |
| SRL DENIADI | 3 | 28 300,00 MDL | În examinare | 13.10.2023 14:33 UTC |
Decizii de atribuire 12
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| Mitra-Grup | 1 | 79 600,00 MDL | Câștigător desemnat | 20.11.2023 09:13 UTC |
| SRL DENIADI | 1 | 95 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 17.10.2023 06:34 UTC |
| Telemar | 1 | 99 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 17.10.2023 06:35 UTC |
| GEOTER-COM | 2 | 119 000,00 MDL | Câștigător desemnat | 20.11.2023 09:15 UTC |
| SRL DENIADI | 2 | 127 800,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 17.10.2023 07:03 UTC |
| FPC ,,IVARO” SRL | 2 | 148 333,33 MDL | Ofertele au fost respinse | 17.10.2023 07:03 UTC |
| F.P.C. TEHELAN S.R.L. | 2 | 164 900,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 17.10.2023 07:12 UTC |
| Rodital Lux SRL | 2 | 184 500,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 17.10.2023 07:12 UTC |
| S.C.Palinur | 2 | 200 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 16.10.2023 12:51 UTC |
| SRL DENIADI | 3 | 27 100,00 MDL | Câștigător desemnat | 20.11.2023 09:18 UTC |
| Rodital Lux SRL | 3 | 27 179,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 17.10.2023 07:43 UTC |
| F.P.C. TEHELAN S.R.L. | 3 | 40 650,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 16.10.2023 12:51 UTC |
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 3
| Furnizor | Lot | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| Mitra-Grup | 1 | 79 600,00 MDL | Contract în pregătire | 20.11.2023 09:14 UTC |
| GEOTER-COM | 2 | 119 000,00 MDL | Contract în pregătire | 20.11.2023 09:15 UTC |
| SRL DENIADI | 3 | 27 100,00 MDL | Contract în pregătire | 20.11.2023 09:18 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.