Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1694067410066
Servicii de studiere a limbii engleze (repetat)
Anulată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
În temeiul prevederilor art. 71 alin (1) lit. d) liniuța a treia din Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice, se anulează procedura de atribuire a contractului de achiziții publice privind achiziționarea serviciilor de studiere a limbii engleze (repetat). Oferta operatorului economic nu a fost elaborată și prezentată în conformitate cu cerințele cuprinse în documentația de atribuire.
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
350 370,00 MDL
Până la termen
expirat
26.09.2023 13:00 UTC
Licitație electronică: 27.09.2023 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de studiere a limbii engleze (repetat)
Parametrii achiziției
- CPV
- 80 › 80580000-3 · Organizare de cursuri de limbi străine
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 350 370,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Agentia Servicii Publice · 350 370,00 MDL · 2023-07-05 → 2023-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
05.10.2023 · 13:51 UTC
Clarificarea condițiilor
07.09.2023 → 18.09.2023 10:00 UTC
Se primesc oferte
18.09.2023 → 26.09.2023 13:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
26.09.2023
Executarea contractului
13.10.2023 → 30.12.2023 07:22 UTC
Obiectele achiziției 4
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | 1.1. Servicii de studiere a limbii engleze (nivel începător – A1) - conform cerințelor din documentația de atribuire | 80580000-3 Organizare de cursuri de limbi străine | 51 buc. |
| 2 | 1.2. Servicii de studiere a limbii engleze (nivel elementar – A2) - conform cerințelor din documentația de atribuire | 80580000-3 Organizare de cursuri de limbi străine | 31 buc. |
| 3 | 1.3. Servicii de studiere a limbii engleze (nivel intermediar – B1) - conform cerințelor din documentația de atribuire | 80580000-3 Organizare de cursuri de limbi străine | 13 buc. |
| 4 | 1.4. Servicii de studiere a limbii engleze (nivel post intermediar – B2) - conform cerințelor din documentația de atribuire | 80580000-3 Organizare de cursuri de limbi străine | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1. Servicii de studiere a limbii engleze (repetat) Durata cursului: minim 24 de lecții.
Durata lecției – 2 ore astronomice;
Frecvența lecțiilor – 3 ori/săptămână.
Număr de persoane: 96
Nr. min. de persoane în grup – 6;
Nr. max. de persoane în grup – 13;
Nivelul A1: 51 persoane;
Nivelul A2: 31 persoane;
Nivelul B1: 13 persoane;
Nivelul B2: 1 persoană;
Prealabil executării contractului, Prestatorul va realiza testarea participanților la cursuri în scopul stabilirii nivelului de cunoaștere a limbii și formarea grupelor.
Modalitate de prestare a serviciilor: câte trei grupe concomitent;
Intervalul de timp: 14:00 – 16:30 Locație: subdiviziunile ASP din mun. Chișinău (str. A.Pușkin, 42, str. A.Pușkin, 47, str. M.Viteazul, 11/1)
Programele pentru diferite nivele vor fi asigurate cu materiale didactice: manuale, materiale audio și video, elaborate/pregătite de Prestator.
Cerințe: prezentarea Raportului de evaluare cu includerea prezenței la cursuri și a testării comparative (înainte / după) a cunoștințelor.
Prețul ofertei trebuie să fie indicat în lei (MDL) având specificarea cu și fără TVA, și să includă pretestarea, materiale didactice, și certificatele/diplomele.
| 350 370,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin, 42 | 13.10.2023 → 30.12.2023 | Anulată |
Întrebări și răspunsuri 1
11.09.2023 13:10 UTC · Participant nivel B2
Rugăm să ne comunicați cum va fi încadrată persoana cu nivel B2, dacă grupele sunt estimate de 6-13 persoane?
Răspunsul autorității: Bună ziua. Conform specificațiilor tehnice din documentația de atribuire, Prestatorul va realiza testarea participanților la cursuri în scopul stabilirii nivelului de cunoaștere a limbii și formarea grupelor. Prin urmare numărul de persoane pentru fiecare nivel este estimativ.
Documente 8
- anexa 24 - modelul contractului.doc.signed.pdf
- anexe la documentatia standard.signed.pdf
- anunt de participare repetat.signed.pdf
- declaratie beneficiari efectivi.signed.pdf
- duae.signed.pdf
- anexe la documentatia standard.docx
- declaratie beneficiari efectivi.doc
- duae.docx
Oferte depuse 1
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SC "QUO VADIS" SRL | 350 370,00 MDL | În examinare | 19.09.2023 08:34 UTC |
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SC "QUO VADIS" SRL Documentele deciziei: instiintare.signed.pdf ↗ | 350 370,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 05.10.2023 13:48 UTC |
Modificări oficiale 1
05.10.2023 13:51 UTC · Anulare · Anunț de participare
Servicii de studiere a limbii engleze (repetat)
În temeiul prevederilor art. 71 alin (1) lit. d) liniuța a treia din Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice, se anulează procedura de atribuire a contractului de achiziții publice privind achiziționarea serviciilor de studiere a limbii engleze (repetat). Oferta operatorului economic nu a fost elaborată și prezentată în conformitate cu cerințele cuprinse în documentația de atribuire.
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True