RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 1
Finalizată CPV 45200000-9

Crearea unei zone de agrement în satul Vrănești, or. Sîngerei

Primaria Singerei or.Sîngerei Publicat 06.09.2023 14:53
Valoarea lotului
374 675,90
MDL
Atribuit
348 273,12
Ludviocons-Prim · 14.09.2023 14:57
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
06.09.2023 14:5308.09.2023 15:00
Depunere
08.09.2023 15:0012.09.2023 15:00
Evaluare
12.09.2023 15:00
Examinate
14.09.2023 14:57
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit Ludviocons-Prim · 348 273,12 MDL · 14.09.2023 14:57

Obiectul achiziției

1
1
lucrări
45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitate: 1 Bucata

Documentele achiziției

3
PDF
anunt de participare teren sat. vrănesti.signed.pdf
Documentația de atribuire · 06.09.2023 14:53
PDF
caiet de sarcini.pdf
Documentația de atribuire · 06.09.2023 14:53
PDF
schița de proiect.pdf
Documentația de atribuire · 06.09.2023 14:53
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
14.09.2023 14:53 → 30.12.2023 14:53
107 z.
Locul executării
or.Sîngerei
str. Independentei, 124
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 45200000 · în 12 luni: 4740 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
24 138,794 200 180,00 MDL
acest lot: 374 675,90 MDL ·în regiunea Sîngerei: 56
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Primaria Singerei · pe toată perioada
145
achiziții
95
cu câștigător
9
nedesfășurate
25
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: SRL "Lovis Angro" (125)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 4520 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Îmbrăcăminte din beton asfaltic, pavaj din plăci de beton prefabricate L 153 G 18 drum de acces spre or.Rîșcani
949 916,67
ofertare până 01.09 08:00
Reconstruirea terenului de sport din curtea școlii pe terenul cu nr. cad.0100108.736 situat în mun.Chișinău, str. Burebista 66
4 676 666,79
ofertare până 01.09 08:30
Îmbrăcăminte din beton asfaltic, pavaj din plăci de beton prefabricate L 121 Mihăileni-Nicoreni
804 666,67
ofertare până 01.09 09:00
Lucrări de reparație a drumului str. Andrei Lupan din s.Hîjdieni,com.Berezlogi
515 386,30
ofertare până 01.09 09:30
Lucrări de amenajare a pavilioanelor auto pentru pasageri pe drumurile publice naționale, regiunea Nord
685 470,00
ofertare până 01.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
348 273,12 MDL
Ludviocons-Prim
La favorite