Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1692348887039
: Ustensile de bucătarie și accesori de uz gospodăresc
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
116 690,00 MDL
Până la termen
expirat
25.08.2023 06:00 UTC
Loturi
14
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Lotul 1 Ascuțitoare p/u cuțite
Lotul 2 Containere din plastic
Lotul 3 Cuțite
Lotul 4 Tave
Lotul 5 Tocător
Lotul 6 Bol din inox
Lotul 7 Cratițe de inox
Lotul 8 Castron ceramic
Lotul 9 Freplast
Lotul 10 Adapatoare
Lotul 11 Vas galvanizat/plastic
Lotul 12 Dozator/ Dispensere
Lotul 13 Termometru
Lotul 14 Lavete/Scara/ Perie
Parametrii achiziției
- CPV
- 39 › 39200000-4 · Accesorii de mobilier
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 116 690,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Grădina Zoologică · 116 690,00 MDL · 2023-08-18 → 2023-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
25.08.2023 · 06:00 UTC
Clarificarea condițiilor
18.08.2023 → 22.08.2023 05:00 UTC
Se primesc oferte
22.08.2023 → 25.08.2023 06:00 UTC
Executarea contractului
29.08.2023 → 30.12.2023 10:14 UTC
Obiectele achiziției 37
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | ascutitoare p/u cutite | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 5 buc. |
| 2 | 2 | Containere depozitare cu capac 80 L | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 5 buc. |
| 3 | 2 | Containere depozitare cu capac 50-55 l | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 20 buc. |
| 4 | 2 | container plastic cu capac | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 8 buc. |
| 5 | 2 | Contaiener plastic cu capac | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 10 buc. |
| 6 | 2 | Eurocontainer | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 8 buc. |
| 7 | 3 | Cuțit de carne | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 20 buc. |
| 8 | 3 | Cuțit | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 10 buc. |
| 9 | 3 | Set cutite de la 25/35 cm (4 buc) | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 5 buc. |
| 10 | 4 | Tava din plastic | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 35 buc. |
| 11 | 4 | tava din metal dreptunghiluara | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 40 buc. |
| 12 | 5 | Tocator din lemn | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 30 buc. |
| 13 | 5 | Tocător din plastic | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 30 buc. |
| 14 | 6 | Bol din oțel inoxidabil p/u mincare și/ sau apa | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 60 buc. |
| 15 | 7 | Cratițe 5,5-6,5 litri | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 2 buc. |
| 16 | 7 | Cratițe 8,5-10,5 litri | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 2 buc. |
| 17 | 8 | Castron din ceramica | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 10 buc. |
| 18 | 9 | Freplast adapatoare DRINKY | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 20 buc. |
| 19 | 10 | Adapătoare automat cu plutitor din inox | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 7 buc. |
| 20 | 10 | Adapatoare automat | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 10 buc. |
| 21 | 11 | Caldare galvanizată 12 L | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 10 buc. |
| 22 | 11 | Caldare din cauciuc 14-16 L | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 20 buc. |
| 23 | 11 | Caldare din masa plastic 12-15 l | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 10 buc. |
| 24 | 11 | Caldare din masa plastic 8-10 l | 39200000-4 Accesorii de mobilier | 10 buc. |
| Afișați mai multe (24 / 37) | ||||
Loturi 14
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 Ascuțitoare p/u cuțite Tip:ascuțitoare de uz casnic
Material: abraziv inox , ceramică
Material carcasă: inox
Materialul mânerului plastic
| 600,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 2 | Lotul 2 Containere din plastic Containere depozitare cu capac 80 L
Containere depozitare cu capac 50-55 l
container plastic cu capac
Contaiener plastic cu capac
Eurocontainer
| 25 000,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 3 | Lotul 3 Cuțite Cuțit de carne
Cuțit
Set cutite de la 25/35 cm (4 buc)
| 13 625,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 4 | Lotul 4 Tave Tava din plastic
tava din metal dreptunghiluara
| 7 590,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 5 | Lotul 5 Tocător Tocator din lemn
Tocător din plastic
| 11 850,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 6 | Lotul 6 Bol din inox Bol din oțel inoxidabil p/u mincare și/ sau apa | 3 900,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 7 | Lotul 7 Cratițe de inox Cratițe 5,5-6,5 litri
Cratițe 8,5-10,5 litri
| 6 000,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 8 | Lotul 8 Castron ceramic Castron din ceramica | 800,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 9 | Lotul 9 Freplast Freplast adapatoare DRINKY | 1 150,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 10 | Lotul 10 Adapatoare Adapătoare automat cu plutitor din inox
Adapatoare automat
| 12 000,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 11 | Lotul 11 Vas galvanizat/plastic Caldare galvanizată 12 L
Caldare din cauciuc 14-16 L
Caldare din masa plastic 12-15 l
Caldare din masa plastic 8-10 l
Lighean galvanizată 10-12 L
Lighean masa plastic 6-8 L
Lighean masa plastic 10-12 L
| 11 500,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 12 | Lotul 12 Dozator/ Dispensere Dozator pentru săpun
Dispenser pentru hirtie igienica
Perie wc cu prindere pe perete
| 13 375,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 13 | Termometru interior/exterior. | 2 000,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
| 14 | Lotul 14 Lavete/Scara/ Perie Rezervă p/u teu rotund
Lavetă p/u teu
Făraș metalic cu miner lung
Scara dublă
Laveta pentru mop plat
Perie de sarma cu maner din plastic | 7 300,00 MDL | mun.Chişinău bd.Dacia 50/7 | 29.08.2023 → 30.12.2023 | Nereușită |
Documente 3
- anunt de participare.pdf
- declaratie eligibialitate.docx
- documentatia standarta.docx
Decizii de atribuire 14
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 2 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 3 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 4 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 5 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 6 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 7 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 8 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 9 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 10 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 11 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 12 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 13 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC | |
| 14 | — | Nu s-au depus oferte | 25.08.2023 06:00 UTC |
Modificări oficiale 1
18.08.2023 10:12 UTC
General change of Contract Notice