Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1691509855391
Mobilier de laborator - Scaun ergonomic
Finalizată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
400 000,00 MDL
Până la termen
expirat
28.08.2023 12:26 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
13
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Mobilier de laborator - Scaun ergonomic
Parametrii achiziției
- CPV
- 39 › 39100000-3 · Mobilier
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 400 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- IP UCIMP DS · 400 000,00 MDL · 2023-01-01 → 2023-12-31
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
09.08.2023 · 10:12 UTC
Clarificarea condițiilor
08.08.2023 → 25.08.2023 12:26 UTC
Se primesc oferte
25.08.2023 → 28.08.2023 12:26 UTC
Desemnarea câștigătorului
28.08.2023
Executarea contractului
01.09.2023 → 31.10.2023 00:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Mobilier de laborator - Scaun ergonomic | 39100000-3 Mobilier | 50 unitate |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT I. Scaun ergonomic de laborator: Articol Descrierea bunurilor Cantitatea
1. Scaun ergonomic de laborator - 50
| 400 000,00 MDL | or. Chisinau mun. Chisinau | 01.09.2023 → 31.10.2023 | Atribuit |
Întrebări și răspunsuri 3
09.08.2023 10:12 UTC · Specificațiile Tehnice minime
bună ziua,
ce înseamnă Culoarea opțională ?
Răspunsul autorității: Buna ziua, opțional - înseamnă culoarea la alegere din spectrul disponibil la producatorul respectiv propus in oferta dvs.
09.08.2023 12:50 UTC · specificatii Tehnice
se permite un analog a fotoliului?
baza din aluminiu poate fi schimbata si pe cromata?
Răspunsul autorității: Conform ITQ este solicitat - Baza tip stea cu 5 brațe la sol- aluminiu polisat.
Respectiv nu se permite - baza cromată.
10.08.2023 08:00 UTC · Documente licitatie
Buna ziua! Va rugam sa anexati la procedura data, documentele standart, pentru a depune oferta corect si in conformitate cu cerintele d-voastra. https://tender.gov.md/ro/content/instruc%C8%9Biuni
Răspunsul autorității: Toate achizițiile de bunuri si servicii, efectuate de către IP UCIMP DS, sunt organizate in conformitate cu reglementările specifice stabilite de către donator – Fondul Global pentru Combaterea HIV/SIDA, Tuberculozei și Malariei (FG), si respectiv cu aplicarea prevederilor Art. 5, litera m), alin. 3, al Legii RM nr. 131/2015 din 03.07.2015 privind achizițiile publice:
”m) contractelor de achiziții publice reglementate de diferite norme procedurale și atribuite: ..... – conform procedurii specifice a unei organizații internaționale;”
Documente 3
- #184GDH_ITQ_Scaun ergonomic de laborator08082023
- #184GDH_2023
- #184GDH_Formular Oferta_Scaun ergonomic de laborator08082023
Oferte depuse 13
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Tehnolider | 338 850,00 MDL | În examinare | 25.08.2023 12:31 UTC |
| ICS Nitech SRL | 300 000,00 MDL | În examinare | 28.08.2023 09:51 UTC |
| Limani-Grup SRL | 303 000,00 MDL | În examinare | 25.08.2023 13:03 UTC |
| ENERGCOMPLETCONS | 375 000,00 MDL | În examinare | 28.08.2023 10:15 UTC |
| AELO GRUP | 215 000,00 MDL | În examinare | 28.08.2023 07:15 UTC |
| ECHIPAMED-PLUS | 249 000,00 MDL | În examinare | 25.08.2023 15:48 UTC |
| "BELSTIL-MOBILA" | 315 000,00 MDL | În examinare | 26.08.2023 16:58 UTC |
| Cabinet Plus / Acvilin -Grup SRL | 304 500,00 MDL | În examinare | 28.08.2023 11:29 UTC |
| SC TILUANA SRL | 325 000,00 MDL | În examinare | 28.08.2023 08:40 UTC |
| Triumf-Motiv SRL | 290 400,00 MDL | În examinare | 28.08.2023 10:39 UTC |
| Fabro-Fier | 189 000,00 MDL | În examinare | 28.08.2023 11:12 UTC |
| ImpulsProGroup | 920 000,00 MDL | În examinare | 28.08.2023 11:05 UTC |
| VIM MOTION SRL | 400 000,00 MDL | În examinare | 28.08.2023 09:44 UTC |
Decizii de atribuire 13
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Fabro-Fier | 189 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 29.08.2023 12:33 UTC |
| AELO GRUP | 215 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 29.08.2023 12:33 UTC |
| ECHIPAMED-PLUS | 249 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 29.08.2023 12:34 UTC |
| Triumf-Motiv SRL | 290 400,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 29.08.2023 12:35 UTC |
| ICS Nitech SRL | 300 000,00 MDL | Câștigător desemnat | 28.09.2023 13:47 UTC |
| Limani-Grup SRL | 303 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 29.08.2023 12:42 UTC |
| Cabinet Plus / Acvilin -Grup SRL | 304 500,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 29.08.2023 12:47 UTC |
| "BELSTIL-MOBILA" | 315 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 29.08.2023 13:35 UTC |
| SC TILUANA SRL | 325 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 29.08.2023 13:39 UTC |
| Tehnolider | 338 850,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 28.08.2023 12:26 UTC |
| ENERGCOMPLETCONS | 375 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 28.08.2023 12:26 UTC |
| VIM MOTION SRL | 400 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 28.08.2023 12:26 UTC |
| ImpulsProGroup | 920 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 28.08.2023 12:26 UTC |
Modificări oficiale 3
08.08.2023 16:33 UTC
General change of Contract Notice
08.08.2023 16:34 UTC
General change of Contract Notice
08.08.2023 16:34 UTC
General change of Contract Notice
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| ICS Nitech SRL | 300 000,00 MDL | Contract în pregătire | 13.10.2023 12:12 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.