RU RO
Вернуться в каталог
Государственная закупка·ocds-b3wdp1-MD-1691392392806

Servicii de reparare a caroseriei a automobilului Mercedes-benz sprinter 313.

Не состоялась Закупка малой стоимости (микро) ·Критерий выбора: Автоматически
Оценочная стоимость
48 333,34 MDL
До дедлайна
истёк
17.08.2023 14:00 UTC
Электронный аукцион: 18.08.2023 12:00 UTC
Лоты
1
Поданные предложения
0
AI-разбор закупки Как формируется анализ

Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.

  • основные требования
  • необходимые документы
  • важные сроки
  • риски и ограничения
  • цитаты из исходных документов

Закупка завершена — разбор носит справочный характер.

Проанализировать закупку Бесплатно на старте.

Закупка завершена

Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.

Итог процедуры: Предложений не поступило

По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.

Обзор процедуры

Servicii de reparare a caroseriei a automobilului Mercedes-benz sprinter 313.

Параметры закупки

CPV
5050100000-6 · Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Категория
Услуги
Тип процедуры
Закупка малой стоимости (микро)
Критерий выбора
Автоматически
Подача предложения
Электронная подача
Правовое основание
Национальное законодательство о закупках
Финансирование ЕС
нет
Плановый бюджет
48 333,34 MDL
Лоты можно объединять
нет
Порядок подачи (обоснование)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Финансирование
Penitenciarul nr.10 - Goian · 48 333,34 MDL · 2023-01-01 → 2023-12-31
Критерии допуска
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Этапы процедуры

Опубликовано
17.08.2023 · 14:00 UTC
Разъяснение условий
07.08.2023 → 09.08.2023 08:00 UTC
Принимают предложения
09.08.2023 → 17.08.2023 14:00 UTC
Исполнение контракта
23.08.2023 → 08.10.2023 00:00 UTC

Предметы закупки 1

#Предметы закупкиCPVКоличество
1Servicii de reparare a caroseriei a automobilului Mercedes-benz sprinter 313.50100000-6
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
1 ед.

Лоты 1

#ЛотыСуммаМесто исполненияПериод поставки/исполненияСтатус
1Servicii de reparare a caroseriei a automobilului Mercedes-benz sprinter 313.
Piese/bunuri materiale: 1. Tabla pentru ușa dreapta din fața 2. Tabla pentru ușa stângă fața 3. Tabla pentru ușa laterală 4. Tabla pentru pragul din fața, dreapta 5. Tabla pentru pragul din fața, stângă 6. Tabla pentru pragul din mijloc 7. Tabla + prag lateral stânga 8. Rolă pentru ușa laterală din mijloc 9. Rolă pentru ușa laterală de jos 10. Tablă geamuri laterale 11. Arcul din față R, set reparație – 1buc. 12. Arcul din față R 13. Clipse - 37 buc. 14. Molding - 8 buc. 15. Materiale consumabile (grunt, vopsea, mastică etc.) Servicii: 1. Demontarea/montarea caroseriei 2. Sudarea ușii din fața dreapta 3. Sudarea ușii din fața stângă 4. Sudarea ușii laterale 5. Sudarea pragului fața dreapta 6. Sudarea pragului fața stânga 7. Sudarea pragului din mijloc 8. Sudarea pragului lateral din stânga 9. Sudarea tablei geamurilor laterale 10. Înlocuirea rolei pentru ușa laterală din mijloc 11. Înlocuirea rolei pentru ușa laterală de jos 12. Sudare arcului din făță R 16. Montarea clipselor - 37 buc. 13. Montarea moldingului - 8 buc 14. Prelucrarea carosabilului din partea interioară. 15. Pregătirea și vopsirea exterioară a caroseriei 16. Prelucrarea caroseriei după vopsire.
48 333,34 MDLs.Goian (mun. Chişinău)
mun. Chișinău, comuna Ciorescu, satul Goian
23.08.2023 → 08.10.2023Не состоялась

Документы 4

  • Anexa nr22.23.
    только метаданныеТехническая спецификация07.08.2023
  • Anunț de participare Mercedes
    только метаданныеТехническая спецификация07.08.2023
  • Anexa nr. 1 - Caiet de sarcini (Rom)
    только метаданныеТехническая спецификация07.08.2023
  • Anexe Mercedes benz
    только метаданныеТехническая спецификация07.08.2023

Решения о присуждении 1

ПоставщикСуммаСтатусОпубликовано
Предложений не поступило17.08.2023 14:00 UTC