RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1691387624919

Lucrări de construcţie a rețelelor interioare si exterioare de apeduct si canalizare la Oficiul Medicilor de Familie Egorovca, amplasat în s. Egorovca, rl.Fălești

Finalizată Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
221 275,44 MDL
Până la termen
expirat
21.08.2023 05:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Alimentarea cu apă a Oficiului Medicilor de Familie Egorovca, amplasat în s.Egorovca, rl.Fălești

Parametrii achiziției

CPV
4545200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Categorie
Lucrări
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
221 275,44 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Instituţia Medico-Sanitară Publică „Centrul de Sănătate Făleşti” · 221 275,44 MDL · 2023-08-07 → 2023-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
07.08.2023 · 06:18 UTC
Clarificarea condițiilor
07.08.2023 → 14.08.2023 05:00 UTC
Se primesc oferte
14.08.2023 → 21.08.2023 05:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
21.08.2023
Executarea contractului
23.08.2023 → 29.12.2023 06:00 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Lucrări de construcţie a rețelelor interioare si exterioare de apeduct si canalizare la Oficiul Medicilor de Familie Egorovca, amplasat în s. Egorovca, rl.Fălești45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Lucrări de construcţie a rețelelor interioare si exterioare de apeduct si canalizare la Oficiul Medicilor de Familie Egorovca, amplasat în s. Egorovca, rl.Fălești
Alimentarea cu apă a Oficiului Medicilor de Familie Egorovca, amplasat în s.Egorovca, rl.Fălești
221 275,44 MDLor.Făleşti
or.Făleşti, str.Ştefan cel Mare-36
23.08.2023 → 29.12.2023Atribuit

Documente 12

  • anunt de participare.docx
    doar metadateAnunț de participare07.08.2023
    Documente cu același titlu: 2
  • anunt de participare.pdf
    doar metadateAnunț de participare07.08.2023
    Documente cu același titlu: 2
  • caiet de sarcini.pdf
    doar metadateSpecificații tehnice07.08.2023
    Documente cu același titlu: 2
  • doc.standard apa+canal omf eg.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire07.08.2023
    Documente cu același titlu: 2
  • duae apa+canal omf eg.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire07.08.2023
    Documente cu același titlu: 2
  • caiet de sarcini.docx
    doar metadateSpecificații tehnice07.08.2023
    Documente cu același titlu: 2

Oferte depuse 1

OfertantValoareaStatusPublicat
SRL DANIGASING211 964,28 MDLÎn examinare17.08.2023 09:49 UTC

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
SRL DANIGASING211 964,28 MDLCâștigător desemnat04.09.2023 11:30 UTC

Criterii de calificare 1

Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
  • I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
  • I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
SRL DANIGASING211 964,28 MDLContract în pregătire04.09.2023 11:32 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.