Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1690975361714
servicii de supraveghere a lucrărilor
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
300 000,00 MDL
Până la termen
expirat
17.08.2023 08:00 UTC
Licitație electronică: 18.08.2023 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
servicii de supraveghere a lucrărilor
Parametrii achiziției
- CPV
- 71 › 71500000-3 · Servicii privind construcţiile
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Manual
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 300 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primăria municipiului Cahul · 300 000,00 MDL · 2023-08-02 → 2025-06-29
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
17.08.2023 · 08:00 UTC
Clarificarea condițiilor
02.08.2023 → 09.08.2023 12:00 UTC
Se primesc oferte
09.08.2023 → 17.08.2023 08:00 UTC
Executarea contractului
04.09.2023 → 30.06.2024 11:34 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | servicii de supraveghere a lucrărilor | 71500000-3 Servicii privind construcţiile | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | servicii de supraveghere a lucrărilor | 300 000,00 MDL | mun.Cahul or. Cahul str. P. Independenței nr. 6 | 04.09.2023 → 30.06.2024 | Nereușită |
Întrebări și răspunsuri 1
02.08.2023 11:55 UTC · Achitarea serviciilor
Bună ziua
Achitarea serviciilor va fi posibil de efectuat lunar? Sau cel puțin procentual din volumul lucrărilor verificate?
Răspunsul autorității: achitarile se vor face proportional cu lucrările executate
Documente 4
- anunt de participare.signed.pdf
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.signed.pdf
- duae_ro_0 (1).doc
- tor responsabil tehnic 2.signed.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 17.08.2023 08:00 UTC |