RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1684229245849

Achiziționarea serviciilor de deservire și reparații curente ale condiționerelor pentru anul 2023

Anulată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Automat

Motivul anulării

Documente incorecte

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
12 500,00 MDL
Până la termen
expirat
20.05.2023 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Achiziționarea serviciilor de deservire și reparații curente ale condiționerelor pentru anul 2023

Parametrii achiziției

CPV
5050800000-3 · Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
22 500,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Comisia Națională a Pieței Financiare · 22 500,00 MDL · 2023-05-16 → 2023-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
16.05.2023 · 09:36 UTC
Clarificarea condițiilor
16.05.2023 → 17.05.2023 11:00 UTC
Se primesc oferte
17.05.2023 → 20.05.2023 12:00 UTC
Executarea contractului
22.05.2023 → 30.12.2023 10:29 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Serviciilor de deservire și reparații curente ale condiționerelor 50800000-3
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
61 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Achiziționarea serviciilor de deservire și reparații curente ale condiționerelor pentru anul 2023
Achiziționarea serviciilor de deservire și reparații curente ale condiționerelor pentru anul 2023
12 500,00 MDLmun.Chişinău
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 77
22.05.2023 → 30.12.2023Anulată

Documente 2

  • anunt de participare.pdf
    doar metadateAnunț de participare16.05.2023
  • formulare declarație.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire16.05.2023

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Lot anulat16.05.2023 09:36 UTC

Modificări oficiale 2

16.05.2023 09:34 UTC · Anulare · Anunț de participare
Achiziționarea serviciilor de deservire și reparații curente ale condiționerelor pentru anul 2023
Documente incorecte
16.05.2023 09:36 UTC · Anulare · Anunț de participare
Achiziționarea serviciilor de deservire și reparații curente ale condiționerelor pentru anul 2023
Suma incorecta