RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 9
Lot anulat CPV 98300000-6

Lot 9 ANSP Sediul Central (Verificare metrologică) Balante electronice AC-220 2buc,EG-620

Agenția Națională pentru Sănătate Publică mun.Chişinău Publicat 29.03.2023 15:34
Valoarea lotului
3 087,00
MDL
Închisă
Lot anulat
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
29.03.2023 14:5210.04.2023 10:00
Depunere
10.04.2023 10:0019.04.2023 13:00
Evaluare
întreruptă
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Lot anulat

Obiectul achiziției

1
1
Lot 9 ANSP Sediul Central (Verificare metrologică) Balante electronice AC-220 2buc,EG-620
98300000-6 Servicii diverse
Cantitate: 3 Bucata

Documentele achiziției

5
PDF
anunt participare verificare metrologica.pdf
Documentația de atribuire · 29.03.2023 14:52
DOCX
anunt de participare servicii de verificare metrologica.docx
Documentația de atribuire · 29.03.2023 14:52
DOC
duae vm.doc
Documentația de atribuire · 29.03.2023 14:52
DOCX
ds_bunuri_servicii_omf_vm.docx
Documentația de atribuire · 29.03.2023 14:52
DOCX
rechizite bancare- garanție .docx
Documentația de atribuire · 29.03.2023 14:52
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.05.2023 → 31.12.2023
244 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. Asachi Gh., 67A
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 98300000 · în 12 luni: 4224 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
300,0035 064,31 MDL
acest lot: 3 087,00 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 1306
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Agenția Națională pentru Sănătate Publică · pe toată perioada
691
achiziții
392
cu câștigător
49
nedesfășurate
82
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: GBG-MLD SRL (714)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 9830 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii de înregistrare de stat a instituției publice la ASP
I.P. "AGENTIA SERVICII PUBLICE"
1 149,00
finalizat · atribuit
EBK000423355-Verificare - Aparat de cintarit cu functionare neautomata pina la 500 kg
Î.S. „CENTRUL DE METROLOGIE APLICATĂ ŞI CERTIFICARE”
283,00
finalizat · atribuit
Servicii diverse
S.R.L. "OSCAR & O"
1 500,00
finalizat · atribuit
Procurarea florilor
GOSPODARIA TARANEASCA(DE FERMIER) "EFIM CHIRILOV"
1 260,00
finalizat · atribuit
Procurarea mobilei
S.R.L. "CONSTRUCT UNIVERS"
4 658,78
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Lot anulat
La favorite