Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1676296025410
piese de schimb, consumabile și servicii de reparații pentru Mașini de casă și control (repetat)
Отменена
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Автоматически
Причина отмены
Prin prezenta, Î.S. „Poșta Moldovei” Vă comunică că, urmare a examinării ofertelor depuse în cadrul procedurii de achiziție prin cererea ofertelor de preț Nr. ocds-b3wdp1-MD-1676296025410 din „13” februarie 2023 privind achiziționarea pieselor de schimb, consumabilelor și serviciilor de reparații pentru Mașini de casă și control (repetat), conducându-se de prevederile art.79 alin.(2), art.81 alin. (2), alin. (3), lit. b) al Regulamentului privind achiziționarea bunurilor, lucrărilor și serviciilor la întreprinderea de stat, aprobat prin Hotărârea de Guvern nr. 351 din 10.06.2020, grupul de lucru pentru achiziții a decis:
1. A respinge oferta operatorului economic ”MELITAX” S.R.L pentru Lotul 2, din motiv că nu s-a conformat cerințelor expuse în documentația de atribuire.
2. A respinge oferta operatorului economic ”Noimes” S.R.L. pentru Lotul 1, 2 și 3, din motiv că nu s-a conformat cerințelor expuse în documentația de atribuire.
3. A anula procedura de achiziție prin cererea ofertelor de preț (Nr. ocds-b3wdp1-MD-1676296025410 din „13” februarie 2023) privind achiziționarea pieselor de schimb, consumabilelor și serviciilor de reparații pentru mașini de casă și control (repetat).
* Conform prevederilor Regulamentului privind achiziționarea bunurilor, lucrărilor și serviciilor la întreprinderea de stat, aprobat prin Hotărârea de Guvern nr. 351 din 10.06.2020,
- art. 108. „Rezultatele achizițiilor pot fi contestate la fondator în termen de 5 zile lucrătoare de la data anunțării lor”.
Отмена относится ко всей процедуре. Статусы отдельных лотов указаны в разделе «Лоты».
Оценочная стоимость
283 350,00 MDL
До дедлайна
истёк
22.02.2023 13:00 UTC
Электронный аукцион: 23.02.2023 12:00 UTC
Лоты
3
Поданные предложения
5
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Процедура закрыта без победителя
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
Hotărârea de Guvern Nr. 351 din 10-06-2020 pentru aprobarea Regulamentului privind achiziționarea bunurilor, lucrărilor și serviciilor la întreprinderea de stat.
Параметры закупки
- CPV
- 50 › 50300000-8 · Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
- Категория
- Услуги
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Автоматически
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 283 350,00 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- Poșta Moldovei · 283 350,00 MDL · 2023-02-13 → 2023-12-30
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
02.03.2023 · 09:41 UTC
Разъяснение условий
13.02.2023 → 19.02.2023 13:00 UTC
Принимают предложения
19.02.2023 → 22.02.2023 13:00 UTC
Определение победителя
23.02.2023
Исполнение контракта
14.03.2023 → 27.12.2023 13:59 UTC
Предметы закупки 3
| # | Лот | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Lotul 1 - Piese de schimb și consumabile pentru MCC Datecs DP-500 - Servicii de reparație | 50300000-8 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual | 1 ед. |
| 2 | 2 | Lotul 2 - Piese de schimb și consumabile pentru MCC Tremol - Servicii de reparație | 50300000-8 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual | 1 ед. |
| 3 | 3 | Lotul 3 - Piese de schimb și consumabile pentru MCC ACLAS - Servicii de reparație | 50300000-8 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual | 1 ед. |
Лоты 3
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul 1 - Piese de schimb și consumabile pentru MCC Datecs DP-500 - Servicii de reparație conform anexei | 78 750,00 MDL | mun.Chişinău bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134 | 14.03.2023 → 27.12.2023 | Отменена |
| 2 | Lotul 2 - Piese de schimb și consumabile pentru MCC Tremol - Servicii de reparație conform anexei | 23 600,00 MDL | mun.Chişinău bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134 | 14.03.2023 → 27.12.2023 | Отменена |
| 3 | Lotul 3 - Piese de schimb și consumabile pentru MCC ACLAS - Servicii de reparație conform anexei | 181 000,00 MDL | mun.Chişinău bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134 | 14.03.2023 → 27.12.2023 | Отменена |
Документы 6
- 29. anunt.docx
- 29. anunt.pdf
- anexa nr 22 și 23 specificatia tehnică și de preț.docx
- anexa nr. 2 formularul ofertei - bunuri si servicii.docx
- anexa.docx
- declaratie operator economic hg 351.docx
Поданные предложения 5
| Участник | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| Noimes | 1 | 6 070,83 MDL | На рассмотрении | 22.02.2023 08:46 UTC |
| Melitax-Grup SRL | 2 | 8 355,83 MDL | На рассмотрении | 22.02.2023 10:44 UTC |
| Melitax-Grup SRL | 3 | 14 701,67 MDL | На рассмотрении | 22.02.2023 10:44 UTC |
| Noimes | 2 | 8 193,33 MDL | На рассмотрении | 22.02.2023 08:47 UTC |
| Noimes | 3 | 13 010,00 MDL | На рассмотрении | 22.02.2023 08:48 UTC |
Решения о присуждении 5
| Поставщик | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| Noimes | 1 | 6 070,83 MDL | Предложения отклонены | 23.02.2023 13:03 UTC |
| Noimes | 2 | 8 193,33 MDL | Предложения отклонены | 23.02.2023 13:03 UTC |
| Melitax-Grup SRL | 2 | 8 355,83 MDL | Предложения отклонены | 23.02.2023 13:03 UTC |
| Noimes | 3 | 13 010,00 MDL | Предложения отклонены | 23.02.2023 13:04 UTC |
| Melitax-Grup SRL | 3 | 14 701,67 MDL | Предложения отклонены | 23.02.2023 13:04 UTC |
Официальные изменения 1
02.03.2023 09:41 UTC · Отмена · Объявление о закупке
piese de schimb, consumabile și servicii de reparații pentru Mașini de casă și control (repetat)
Prin prezenta, Î.S. „Poșta Moldovei” Vă comunică că, urmare a examinării ofertelor depuse în cadrul procedurii de achiziție prin cererea ofertelor de preț Nr. ocds-b3wdp1-MD-1676296025410 din „13” februarie 2023 privind achiziționarea pieselor de schimb, consumabilelor și serviciilor de reparații pentru Mașini de casă și control (repetat), conducându-se de prevederile art.79 alin.(2), art.81 alin. (2), alin. (3), lit. b) al Regulamentului privind achiziționarea bunurilor, lucrărilor și serviciilor la întreprinderea de stat, aprobat prin Hotărârea de Guvern nr. 351 din 10.06.2020, grupul de lucru pentru achiziții a decis:
1. A respinge oferta operatorului economic ”MELITAX” S.R.L pentru Lotul 2, din motiv că nu s-a conformat cerințelor expuse în documentația de atribuire.
2. A respinge oferta operatorului economic ”Noimes” S.R.L. pentru Lotul 1, 2 și 3, din motiv că nu s-a conformat cerințelor expuse în documentația de atribuire.
3. A anula procedura de achiziție prin cererea ofertelor de preț (Nr. ocds-b3wdp1-MD-1676296025410 din „13” februarie 2023) privind achiziționarea pieselor de schimb, consumabilelor și serviciilor de reparații pentru mașini de casă și control (repetat).
* Conform prevederilor Regulamentului privind achiziționarea bunurilor, lucrărilor și serviciilor la întreprinderea de stat, aprobat prin Hotărârea de Guvern nr. 351 din 10.06.2020,
- art. 108. „Rezultatele achizițiilor pot fi contestate la fondator în termen de 5 zile lucrătoare de la data anunțării lor”.
Квалификационные критерии 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True