Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1669365860873
Управление полиции АТО Гагаузия проводит конкурс на закупку автозапчастей и услуг по ремонту служебных автомобилей на сумму 223 192,17 лей c НДС, в мун. Комрат, сроком исполнения данной закупки является до 31.12.2022 года
Finalizată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
185 993,47 MDL
Până la termen
expirat
13.12.2022 12:00 UTC
Licitație electronică: 14.12.2022 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Управление полиции АТО Гагаузия проводит конкурс на закупку автозапчастей и услуг по ремонту служебных автомобилей на сумму 223 192,17 лей c НДС, в мун. Комрат, сроком исполнения данной закупки является до 31.12.2022 года
Parametrii achiziției
- CPV
- 50 › 50100000-6 · Ремонт и техническое обслуживание транспортных средств и оборудования и сопутствующие услуги
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 185 993,47 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Заявки будут получены через электронную платформу для закупок
- Finanțare
- Directia de Politia a UTA Gagauzia · 185 993,47 MDL · 2022-11-24 → 2022-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Общие правила о гражданстве и происхождении, а также другие критерии приемлемости перечислены в Практическом руководстве по контрактным процедурам для внешних действий ЕС (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
25.11.2022 · 08:47 UTC
Clarificarea condițiilor
25.11.2022 → 30.11.2022 09:00 UTC
Se primesc oferte
30.11.2022 → 13.12.2022 12:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
13.12.2022
Executarea contractului
12.12.2022 → 31.12.2022 08:47 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Управление полиции АТО Гагаузия проводит конкурс на закупку автозапчастей и услуг по ремонту служебных автомобилей на сумму 223 192,17 лей c НДС, в мун. Комрат, сроком исполнения данной закупки является до 31.12.2022 года | 50100000-6 Ремонт и техническое обслуживание транспортных средств и оборудования и сопутствующие услуги | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Управление полиции АТО Гагаузия проводит конкурс на закупку автозапчастей и услуг по ремонту служебных автомобилей на сумму 223 192,17 лей c НДС, в мун. Комрат, сроком исполнения данной закупки является до 31.12.2022 года | 185 993,47 MDL | мун.Комрат str.Comsomolscaia 22 | 12.12.2022 → 31.12.2022 | Atribuit |
Documente 5
- anunț de participare.pdf
- anexa nr.1 - lista automobilelor și serviciilor.doc
- anexa nr.2 - cerinte minime pentru îndeplinirea contractului.docx
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (1).docx
- duae servicii de reparații .doc
Oferte depuse 1
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| platgrup | 184 599,47 MDL | În examinare | 05.12.2022 12:16 UTC |
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| platgrup | 184 599,47 MDL | Câștigător desemnat | 13.12.2022 13:04 UTC |
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| platgrup | 184 599,47 MDL | Contract în pregătire | 15.12.2022 12:57 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.