RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1666951292320

Servicii de defrișare a arborilor din spațiile verzi a mun. Chișinău

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
2 000 000,00 MDL
Până la termen
expirat
08.11.2022 06:00 UTC
Licitație electronică: 09.11.2022 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii de defrișare a arborilor din spațiile verzi a mun. Chișinău

Parametrii achiziției

CPV
7777200000-2 · Servicii pentru silvicultură
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
2 000 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi · 2 000 000,00 MDL · 2022-10-28 → 2022-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
08.11.2022 · 06:00 UTC
Clarificarea condițiilor
28.10.2022 → 02.11.2022 06:00 UTC
Se primesc oferte
02.11.2022 → 08.11.2022 06:00 UTC
Executarea contractului
09.11.2022 → 31.12.2022 06:00 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Servicii de defrișare a arborilor din spațiile verzi a mun. Chișinău77200000-2
Servicii pentru silvicultură
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de defrișare a arborilor din spațiile verzi a mun. Chișinău2 000 000,00 MDLmun.Chişinău
str. Puskin 62
09.11.2022 → 31.12.2022Nereușită

Documente 4

  • Anunț de participare.docx
    doar metadateAnunț de participare28.10.2022
  • Caiet de sarcini.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire28.10.2022
  • Documentația standard.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire28.10.2022
  • DUAE
    doar metadateDocumentația de atribuire28.10.2022

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu s-au depus oferte08.11.2022 06:00 UTC