Lotul nu a avut loc
CPV 44500000-5
Levier curbat L.630mm
Valoarea lotului
377,00
MDL
Închisă
Lotul nu a avut loc
nu s-au depus oferte
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
30.08.2022 15:21→ 05.09.2022 10:00
Depunere
05.09.2022 10:00→ 08.09.2022 10:00
nu s-au depus oferte
Evaluare
fără date
Examinate
fără date
Lotul nu a avut loc
nu s-au depus oferte
Obiectul achiziției
1
1
Levier curbat L.630mm
44500000-5
Scule, lacăte, chei, balamale, dispozitive de fixare, lanţuri şi resorturi
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
4
DOCX
anunt de participare instrumente pentru reparația automobilelor.docx
Anunț de participare · 30.08.2022 15:21
DOCX
declaratie beneficiar efectiv.docx
Documentația de atribuire · 30.08.2022 15:21
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
01.10.2022 → 31.12.2022
91 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 166
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 44500000 · în 12 luni: 775 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
150,0014 665,83 MDL
acest lot: 377,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 408
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Serviciul de Informații și Securitate al RM · pe toată perioada344
achiziții
247
cu câștigător
25
nedesfășurate
58
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
BTS PRO
(243)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 4450 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Achiziționarea furniturii și sistemelor necesare pentru repararea ușilor și geamurilor gheretelor de pază
SOCIETATEA COMERCIALA "ECATERIX" S.R.L.
5 065,87
finalizat · atribuit
Lacate, chei
S.R.L. "GRAND SECRET"
1 366,67
finalizat · atribuit
Achizitionare lacătelor
SOCIETATEA PE ACTIUNI STICLAMONT
248,34
finalizat · atribuit
Dispozitive de fixare
S.R.L. "LASERSTEEL"
8 142,50
finalizat · atribuit
materiale
S.R.L. GHIOCEL
1 319,17
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.