RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1660742390204

Asistent de proiect

Finalizată Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
15 600,00 EUR
Până la termen
expirat
05.09.2022 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
2
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii de asistenta tehnica

Parametrii achiziției

CPV
7979400000-8 · Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Manual
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
15 600,00 EUR
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Primăria municipiului Chișinău · 15 600,00 EUR · 2022-08-17 → 2023-09-29
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
17.08.2022 · 13:27 UTC
Clarificarea condițiilor
17.08.2022 → 27.08.2022 12:00 UTC
Se primesc oferte
27.08.2022 → 05.09.2022 12:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
05.09.2022
Executarea contractului
07.09.2022 → 29.09.2023 13:27 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Asistent de Proiect79400000-8
Consultanţă în afaceri şi în management şi servicii conexe
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Asistent de Proiect
Servicii de asistenta tehnica
15 600,00 EURmun.Chişinău
Bd.Ștefan cel Mare și Sfânt,83
07.09.2022 → 29.09.2023Atribuit

Documente 6

  • anunt de participare.pdf
    doar metadateAnunț de participare17.08.2022
  • acord_candidati_pdcp (6).pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire17.08.2022
  • caiet de sarcini.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire17.08.2022
  • declarație_privind_lipsa_antecedente_penale (6).pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire17.08.2022
  • ds_bunuri_servicii_pac.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire17.08.2022
  • duae_c (6).docx
    doar metadateDocumentația de atribuire17.08.2022

Oferte depuse 2

OfertantValoareaStatusPublicat
Persoană fizică15 600,00 EURÎn examinare05.09.2022 11:05 UTC
Persoană fizică15 600,00 EURÎn examinare31.08.2022 13:35 UTC

Decizii de atribuire 2

FurnizorValoareaStatusPublicat
Persoană fizică15 600,00 EUROfertele au fost respinse19.09.2022 06:51 UTC
Persoană fizică15 600,00 EURCâștigător desemnat19.09.2022 06:51 UTC

Criterii de calificare 1

Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
  • I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
  • I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
Persoană fizică15 600,00 EURContract în pregătire19.09.2022 08:18 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.