Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1659164130931
Lucrari de reabilitare a holurilor in incinta Blocului Central al IP Colegiul de Ecologie
Завершена
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Вручную
Оценочная стоимость
1 352 650,65 MDL
До дедлайна
истёк
13.08.2022 08:00 UTC
Лоты
1
Поданные предложения
3
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Победитель определён
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
Executarea unor lucrari de renovare si reabilitare a spatiilor destinate procesului educational
Параметры закупки
- CPV
- 45 › 45400000-1 · Lucrări de finisare a construcţiilor
- Категория
- Работы
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Вручную
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 1 352 650,65 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- Colegiul de Ecologie din Chisinau · 1 352 650,65 MDL · 2022-07-30 → 2023-12-30
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
31.07.2022 · 08:21 UTC
Разъяснение условий
30.07.2022 → 05.08.2022 08:00 UTC
Принимают предложения
05.08.2022 → 13.08.2022 08:00 UTC
Определение победителя
13.08.2022
Исполнение контракта
15.08.2022 → 31.12.2023 06:00 UTC
Предметы закупки 1
| # | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|
| 1 | lucrari de reabilitare a holurilor | 45400000-1 Lucrări de finisare a construcţiilor | 1 шт. |
Лоты 1
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de reabilitare a holurilor in incinta blocului central Executarea unor lucrari de renovare si reabilitare a spatiilor destinate procesului educational | 1 352 650,65 MDL | mun.Chişinău str.Burebista 70 | 15.08.2022 → 31.12.2023 | Присуждено |
Вопросы и ответы 4
31.07.2022 08:21 UTC · contract
Termenul de valabilitate a contractului: 31 decembrie 2023
Sa intelegem ca resursele financiare sun pe 2 ani,dar din anunt vedem ca se solicita executarea in 3 luni,De aici reese ca antreprenorii trebuie sa finanteze institutiile statului???? ce fel de excrocherii sun astea interesant?
Ответ заказчика: Dat fiind faptul că rectificările bugetare se planifică în luna septembrie 2022, Autoritatea La L
La întrebarea Dvoastră vă informăm că dat fiind faptul că rectificările bugetare se planifică în luna septembrie 2022 Autoritatea Contractantă planifică achitarea inclusiv după această rectificare.
Totodată, reeșind din situația instabilă,criza regională, energetică etc. Autoritatea se asigură să poată achita Antreprenorului inclusiv din resursele bugetare ale anului 2023.
Respectiv achitările sunt planificate a fi efectuate în conformitate cu legislația în vigoare după executarea volumelor de lucrări și semnarea actelor corespunzătoare.
03.08.2022 05:28 UTC · Garantie pentru oferta
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
Ответ заказчика: Garanția bancară se va prezenta în conformitate cu anexa nr.9 din documentația standard pentru achiziția de lucrări atașată în sistem. Întru cât Autoritatea Contractantă nu dispune de cont trezorerial pentru astfel de operațiuni ( garanții) se acceptă garanțiile bancare emise de către băncile comerciale din RM.
03.08.2022 08:13 UTC · Procedura
ar trebuie sa stim care sunt alocatiile pentru anul curent si pentru 2023,pentru a face exact graficul de executie
Ответ заказчика: Graficul de execuție se va întocmi în conformitate cu pct.12 din anunțul de participare. Respectiv, lucrările se vor executa în termenul stabilit.
04.08.2022 07:32 UTC · Anunt
Conform anunt de participare, pct. 23 se cere Confirmarea termenului de garanţie.Ce anume de document se solicita la acest punct?
Ответ заказчика: Se solicită o declarație în formă liberă privind termenul de garanție a lucrărilor pe care operatorul economic îl oferă pentru lucrările care vor fi realizate..
Документы 4
- duae_ro_0.signed.pdf
- ds_lucrari.signed.signed.pdf
- caiet de sarcini.signed.pdf
- anunt de participare.signed.pdf
Поданные предложения 3
| Участник | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|
| Cons Art Engineering | 1 261 575,18 MDL | На рассмотрении | 13.08.2022 05:09 UTC |
| TOPLIDER SRL | 1 244 954,78 MDL | На рассмотрении | 13.08.2022 07:53 UTC |
| SRL "Danstar Evolution" | 899 065,45 MDL | На рассмотрении | 12.08.2022 11:22 UTC |
Решения о присуждении 3
| Поставщик | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|
| SRL "Danstar Evolution" | 899 065,45 MDL | Предложения отклонены | 23.09.2022 16:07 UTC |
| TOPLIDER SRL | 1 244 954,78 MDL | Победитель определён | 23.09.2022 16:12 UTC |
| Cons Art Engineering | 1 261 575,18 MDL | Итог не раскрыт | 13.08.2022 08:00 UTC |
Официальные изменения 2
30.07.2022 07:10 UTC
General change of Contract Notice
30.07.2022 07:10 UTC
General change of Contract Notice
Квалификационные критерии 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Контракты 1
| Поставщик | Присуждённая сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|
| TOPLIDER SRL | 1 244 954,78 MDL | Договор в подготовке | 23.09.2022 16:12 UTC |
Сумму договора источник не публикует — показана сумма решения о присуждении.