Вернуться в каталог
Государственная закупка·ocds-b3wdp1-MD-1653044300585
Piese de schimb și consumabile pentru transportul auto REPETAT
Не состоялась
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Автоматически
Оценочная стоимость
272 500,00 MDL
До дедлайна
истёк
28.05.2022 07:00 UTC
Электронный аукцион: 30.05.2022 11:00 UTC
Лоты
4
Поданные предложения
0
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Предложений не поступило
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
Piese de schimb și consumabile pentru transportul auto REPETAT
Параметры закупки
- CPV
- 34 › 34300000-0 · Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
- Категория
- Товары
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Автоматически
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 272 500,00 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească · 272 500,00 MDL · 2022-01-01 → 2022-12-31
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
28.05.2022 · 07:00 UTC
Разъяснение условий
20.05.2022 → 25.05.2022 07:00 UTC
Принимают предложения
25.05.2022 → 28.05.2022 07:00 UTC
Исполнение контракта
13.06.2022 → 31.12.2022 00:00 UTC
Предметы закупки 4
| # | Лот | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Piese de schimb automobile VW T- 5 motor benzina a.f. 2005 - 24 un. VIN WV1ZZZ7HZ5H047352 | 34300000-0 Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule | 1 ед. |
| 2 | 2 | Piese de schimb automobile Hyundai motor TDI motorina a.f. 2011 - 41 un. VIN KMJWA37HACU396344 | 34300000-0 Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule | 1 ед. |
| 3 | 3 | Piese de schimb automobile Soboli GAZ 384067 motor benzina 2690 cm Evroteci - 60 un., 2890 cm - 9 un. a.f. 2018, VIN Z8X384067J0000238 | 34300000-0 Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule | 1 ед. |
| 4 | 4 | Materiale de consum si accesorii necesare pentru mijloacele de transport | 34300000-0 Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule | 1 ед. |
Лоты 4
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot nr. 1 Piese de schimb automobile VW T- 5 motor benzina a.f. 2005 - 24 un. VIN WV1ZZZ7HZ5H047352 Piese de schimb automobile VW T- 5 motor benzina a.f. 2005 - 24 un. VIN WV1ZZZ7HZ5H047352 conform documentatiei de atribuire | 33 333,00 MDL | mun.Chişinău IMSP CNAMUP, mun. Chisinau, str. A. Doga, 21 | 13.06.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 2 | Lot 2 Piese de schimb automobile Hyundai motor TDI motorina a.f. 2011 - 41 un. VIN KMJWA37HACU396344 Piese de schimb automobile Hyundai motor TDI motorina a.f. 2011 - 41 un. VIN KMJWA37HACU396344 conform documentatiei de atribuire | 54 167,00 MDL | mun.Chişinău IMSP CNAMUP, mun. Chisinau, str. A. Doga, 21 | 13.06.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 3 | Lot 3 Piese de schimb automobile Soboli GAZ 384067 motor benzina 2690 cm Evroteci - 60 un., 2890 cm - 9 un. a.f. 2018, VIN Z8X384067J0000238 Piese de schimb automobile Soboli GAZ 384067 motor benzina 2690 cm Evroteci - 60 un., 2890 cm - 9 un. a.f. 2018, VIN Z8X384067J0000238 conform documentatiei de atribuire | 50 000,00 MDL | mun.Chişinău IMSP CNAMUP, mun. Chisinau, str. A. Doga, 21 | 13.06.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 4 | Lot 4 Materiale de consum si accesorii necesare pentru mijloacele de transport Materiale de consum si accesorii necesare pentru mijloacele de transport conform documentatiei de atribuire | 135 000,00 MDL | mun.Chişinău IMSP CNAMUP, mun. Chisinau, str. A. Doga, 21 | 13.06.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
Вопросы и ответы 1
23.05.2022 07:43 UTC · Instrument p/u lacatus (scule)
buna ziua. spuneti va rog la ce va referiti ”Instrument p/u lacatus (scule)”. ce intra in setul respectiv?
Ответ заказчика: Buna ziua,
Descrierea
Trusa de scule profesionala 108 piese
Cheile si prizele de actionare, sunt realizate din instrument durabil crom vanadiu.
Componenta trusa:
17 x capete tubulare C.V. 1/2" (10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-24-27-30-32 mm)
13 x capete tubulare C.V. 1/4" (4-4,5-5-5,5-6-7-8-9-10-11-12-13-14 mm)
2 x antrenor cu clichet reversibil 1/2" + 1/4"
2 x intermediar cardanic 1/2” + 1/4”
2 x capete tubulare de impact 1/2” (16-21 mm)
2 x prelungitor 1/2” (125-250 mm)
2 x prelungitor 1/4” (125-250 mm)
8 x capete tubulare lungi C.V. 1/4" (6-7-8-9-10-11-12-13 mm)
5 x capete tubulare lungi C.V. 1/2" ( mm)
1 x antrenor cu parghie glisanta 1/4"
1 x antrenor cu parghie glisanta 1/2"
1 x adaptor de biti 1/2" pentru insertii de 5/16"
1 x antrenor cu clichet reversibl 1/4"
8x capete chei tubulare TORX 1/2" (E 10-11-12-14-16-18-20-24)
5x capete chei tubulare TORX 1/4" (E 4-5-6-7-8 )
17x Biti 5/16": Hex (7-8-10-12-14 mm); TG (8-10-12); PH (3-4); PZ (3-4); TORX (T40-45-50-55-60)
3x chei locas hexagonale (1.5-2-2.5 mm)
18x capete chei tubulare 1/4" : Hex (3-4-5-6); TG (4-5.5-6.5); PH (1-2); PZ (1-2); TORX
Документы 4
- Anunt de participare
- Documentatia standard
- DUAE
- Model declaratie privind confirmarea identității beneficiarilor
Решения о присуждении 4
| Поставщик | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Предложений не поступило | 28.05.2022 07:00 UTC | |
| 2 | — | Предложений не поступило | 28.05.2022 07:00 UTC | |
| 3 | — | Предложений не поступило | 28.05.2022 07:00 UTC | |
| 4 | — | Предложений не поступило | 28.05.2022 07:00 UTC |