Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1645180684114
Articole imprimate de papetărie
Finalizată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
205 500,83 MDL
Până la termen
expirat
28.02.2022 08:00 UTC
Licitație electronică: 01.03.2022 11:00 UTC
Loturi
4
Oferte depuse
7
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Articole imprimate de papetărie
Parametrii achiziției
- CPV
- 22 › 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 205 500,83 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII · 205 500,83 MDL · 2022-02-18 → 2022-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
18.02.2022 · 11:00 UTC
Clarificarea condițiilor
18.02.2022 → 23.02.2022 08:00 UTC
Se primesc oferte
23.02.2022 → 28.02.2022 08:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
01.03.2022
Executarea contractului
14.03.2022 → 30.12.2022 10:57 UTC
Obiectele achiziției 4
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Livret militar. Tiparul pe hârtie specială cu min. 4 semne de protecţie. Densitatea hârtiei din interior nu mai puţin de 90 g/m² şi în 2 culori, cu min. 2 semne de protecţie. Interiorul blocului – cusut cu aţă. Coperta cu colţurile dreptunghiulare din carton cu densitatea min. 250 g/m² acoperită cu Baladec. Fiecare livret militar are număr de înregistrare individual, începând cu LM nr. xxxxx4*, cifrele sunt imprimate în volum, cu vopsea roşie, iar în raze UV luminiscenţa acestuia să fie de culoare orange. *numărul de ordine va fi remis la momentul încheierii contractului. Mostra va fi prezentată de către fiecare operator economic în termen de 5 zile de la termenul limită de depunere a ofertelor conform modelului existent. Modelul respectiv poate fi vizualizat la sediul Autorităţii Contractante. | 22800000-8 Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton | 20 105 buc. |
| 2 | 2 | Adeverinţă de recrutare. Tiparul pe hârtie specială cu min. 2 semne de protecţie. Interiorul blocului – cusut cu scoabe. Coperta cu colţurile dreptunghiulare din carton cu densitatea min. 200 g/m². Fiecare adeverinţă de recrutare are număr de înregistrare individual, începând cu AB nr.xxxxxx4*. *numărul de ordine va fi remis la momentul încheierii contractului. Mostra va fi prezentată de către fiecare operator economic în termen de 5 zile de la termenul limită de depunere a ofertelor conform modelului existent. Modelul respectiv poate fi vizualizat la sediul Autorităţii Contractante. | 22800000-8 Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton | 21 100 buc. |
| 3 | 3 | Fişă de evidenţă. Tiparul pe carton de tip „Alaska” sau echivalent cu densitatea min. 275 g/m². Fiecare fişă de evidenţă are număr de înregistrare individual, începând cu AB nr.xxxxxx3*. *numărul de ordine va fi remis la momentul încheierii contractului. Mostra va fi prezentată de către fiecare operator economic în termen de 5 zile de la termenul limită de punerea ofertelor conform modelului existent. Modelul respectiv poate fi vizualizat la sediul Autorităţii Contractante. | 22800000-8 Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton | 21 100 buc. |
| 4 | 4 | Proces-verbal cu privire la contravenţie. Tiparul în 2 culori pe hârtie auto-copiatoare de culoare albă, format A4. Să fie codificat printr-un cod de bare. Fiecare Proces-verbal cu privire la contravenţie are număr de înregistrare individual, începând cu MA nr.xxxxxxx1*. *numărul de ordine va fi remis la momentul încheierii contractului. Mostra va fi prezentată de către fiecare operator economic în termen de 5 zile de la termenul limită de depunere a ofertelor conform modelului existent. Modelul respectiv poate fi vizualizat la sediul Autorităţii Contractante. | 22800000-8 Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton | 30 000 buc. |
Loturi 4
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Livret militar | 103 875,83 MDL | mun.Chişinău şos.Hînceşti 84 | 14.03.2022 → 30.12.2022 | Rezultat nestabilit |
| 2 | Adeverinţă de recrutare | 52 750,00 MDL | mun.Chişinău şos.Hînceşti 84 | 14.03.2022 → 30.12.2022 | Rezultat nestabilit |
| 3 | Fişă de evidenţă | 26 375,00 MDL | mun.Chişinău şos.Hînceşti 84 | 14.03.2022 → 30.12.2022 | Atribuit |
| 4 | Proces-verbal cu privire la contravenţie | 22 500,00 MDL | mun.Chişinău şos.Hînceşti 84 | 14.03.2022 → 30.12.2022 | Atribuit |
Documente 4
- anunt de participare articole imprimate.signed.pdf
- documentatia standard.docx
- documentatia standard.signed.pdf
- duae.doc
Oferte depuse 7
| Ofertant | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| IS Combinatul poligrafic | 4 | 26 250,00 MDL | În examinare | 25.02.2022 14:09 UTC |
| Tipografia-Sirius SRL | 4 | 23 400,00 MDL | În examinare | 23.02.2022 11:09 UTC |
| Tipografia-Sirius SRL | 3 | 24 687,00 MDL | În examinare | 23.02.2022 11:08 UTC |
| IS FEP "Tipografia Centrala" | 3 | 23 210,00 MDL | În examinare | 25.02.2022 14:24 UTC |
| IS FEP "Tipografia Centrala" | 4 | 21 000,00 MDL | În examinare | 25.02.2022 14:26 UTC |
| IS FEP "Tipografia Centrala" | 2 | 42 200,00 MDL | În examinare | 25.02.2022 14:23 UTC |
| IS FEP "Tipografia Centrala" | 1 | 80 420,00 MDL | În examinare | 25.02.2022 14:22 UTC |
Decizii de atribuire 7
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| IS FEP "Tipografia Centrala" Documentele deciziei: decizie de atribuire articole imprimate de papitarie.pdf ↗ | 1 | 80 420,00 MDL | Câștigător desemnat | 14.03.2022 14:24 UTC |
| Tipografia-Sirius SRL Documentele deciziei: decizie de atribuire articole imprimate de papitarie.pdf ↗ | 4 | 18 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 14.03.2022 14:26 UTC |
| IS Combinatul poligrafic Documentele deciziei: decizie de atribuire articole imprimate de papitarie.pdf ↗ | 4 | 20 380,00 MDL | Câștigător desemnat | 14.03.2022 14:28 UTC |
| IS FEP "Tipografia Centrala" | 4 | 20 400,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 01.03.2022 12:09 UTC |
| Tipografia-Sirius SRL Documentele deciziei: decizie de atribuire articole imprimate de papitarie.pdf ↗ | 3 | 20 000,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 14.03.2022 14:20 UTC |
| IS FEP "Tipografia Centrala" | 3 | 23 210,00 MDL | Câștigător desemnat | 14.03.2022 14:22 UTC |
| IS FEP "Tipografia Centrala" Documentele deciziei: decizie de atribuire articole imprimate de papitarie.pdf ↗ | 2 | 42 200,00 MDL | Câștigător desemnat | 14.03.2022 14:26 UTC |
Criterii de calificare 1
Declaration of absence of conflict of interest and confidentiality
Conflict of interest
- I am aware of Article 24 of Directive 2014/24/EU on public procurement, which states that: "The concept of conflicts of interest shall at least cover any situation where staff members of the contracting authority or of a procurement service provider acting on behalf of the contracting authority who are involved in the conduct of the procurement procedure or may influence the outcome of that procedure have, directly or indirectly, a financial, economic or other personal interest which might be perceived to compromise their impartiality and independence in the context of the procurement procedure." to the best of my knowledge and belief I have no conflict of interest with the operators who have submitted a tender for this procurement, including persons or members of a consortium, or with the subcontractors proposed; there are no facts or circumstances, past or present, or that could arise in the foreseeable future, which might call into question my independence in the eyes of any party; if I discover during the course of the [project/evaluation] that such a conflict exists or could arise, I will inform the contracting authority without delay; I am encouraged to report a situation or risk of conflict of interest as well as any type of wrongdoing or fraud (i.e. whistleblowing), and if I do so, I should not be treated unfairly or be sanctioned; I understand that the contracting authority reserves the right to verify this information. — True
- I confirm that I will keep all matters entrusted to me confidential. I will not communicate outside the [project team/evaluation committee] any confidential information that is revealed to me or that I have discovered. I will not make any adverse use of information given to me. — True
Contracte 2
| Furnizor | Lot | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| IS Combinatul poligrafic | 4 | 20 380,00 MDL | Contract în pregătire | 14.03.2022 14:30 UTC |
| IS FEP "Tipografia Centrala" | 3 | 23 210,00 MDL | Contract în pregătire | 14.03.2022 14:36 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.