RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 1
Finalizată CPV 45233141-9

Lotul 1 - Întreţinerea de rutină a drumurilor;

Consiliul Raional Şoldăneşti or.Şoldăneşti Publicat 04.02.2022 14:57
Valoarea lotului
1 250 000,00
MDL
Atribuit
991 108,85
SA Drumuri-Soroca · 04.03.2022 08:28
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
02.02.2022 12:2714.02.2022 09:00
Depunere
14.02.2022 09:0024.02.2022 09:00
Evaluare
24.02.2022 09:00
Examinate
04.03.2022 08:28
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit SA Drumuri-Soroca · 991 108,85 MDL · 04.03.2022 08:28

Obiectul achiziției

1
1
Lotul 1 Întreţinerea de rutină a drumurilor;
45233141-9 Lucrări de întreţinere a drumurilor
Cantitate: 1 Bucata

Documentele achiziției

8
PDF
anunt_de_participare .signed.pdf
Anunț de participare · 02.02.2022 12:27
DOC
duae_ro_0.doc
Documentația de atribuire · 02.02.2022 12:27
PDF
duae_ro_0.signed.pdf
Documentația de atribuire · 02.02.2022 12:27
DOCX
ds_lucrari.docx
Documentația de atribuire · 02.02.2022 12:27
PDF
ds_lucrari.signed.pdf
Documentația de atribuire · 02.02.2022 12:27
PDF
caiet de sarcini lotul 1 - rutina.signed.pdf
Specificații tehnice · 02.02.2022 12:27
PDF
caiet de sarcini lotul 2 - asfaltate.signed.pdf
Anunț de participare · 02.02.2022 12:27
PDF
caiet de sarcini lotul 3 - pietruite.signed.pdf
Specificații tehnice · 02.02.2022 12:27
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.03.2022 12:21 → 30.12.2022 12:21
304 z.
Locul executării
or.Şoldăneşti
31August1
Lotul 1 Întreţinerea de rutină a drumurilor;

Context de piață

Calcul Tenderi
după clasa 4523 · în 12 luni: 448 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
14 379,664 305 575,00 MDL
acest lot: 1 250 000,00 MDL ·în regiunea Șoldănești: 5
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Consiliul Raional Şoldăneşti · pe toată perioada
78
achiziții
43
cu câștigător
5
nedesfășurate
26
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: SA Drumuri-Soroca (16)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 4523 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Lucrari de reparatie capitala a unui sector de pe strada Legumicultorilor in s Ignatei
1 446 700,00
ofertare până 04.09 09:37
Reparatia unor portiuni de drum, com. Sinesti, r-ul Ungheni
550 280,00
ofertare până 08.09 16:02
Lucrari de reparatie a retelei de canalizare si executie a trotuarului de protectie perimetrala
773 333,00
ofertare până 09.09 12:00
Lucrări de reaparație a unei portiuni de drum S=780m2 în s .Porumbrei, r. Cimișlia.
770 933,30
ofertare până 10.09 13:09
Lucrari de reparatie a retelei de canalizare si executie a trotuarului de protectie perimetrala
773 333,00
ofertare până 14.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
991 108,85 MDL
SA Drumuri-Soroca
La favorite