Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1642001962478
MATERIALE AUXILIARE PENTRU ÎNCĂLȚĂMINTE
Не состоялась
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Автоматически
Оценочная стоимость
750 000,00 MDL
До дедлайна
истёк
20.01.2022 14:00 UTC
Электронный аукцион: 21.01.2022 10:00 UTC
Лоты
9
Поданные предложения
0
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Предложений не поступило
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
MATERIALE AUXILIARE PENTRU CONFECȚIONAREA ÎNCĂLȚĂMINTEI ORTOPEDICE PENTRU ANUL 2022, CONFORM NECESITĂȚILOR
Параметры закупки
- CPV
- 18 › 18840000-9 · Părţi de încălţăminte
- Категория
- Товары
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Автоматически
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 750 000,00 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- Centrul Republican Experimental Protezare, Ortopedie și Reabilitare · 750 000,00 MDL · 2022-01-12 → 2022-12-30
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
20.01.2022 · 14:00 UTC
Разъяснение условий
12.01.2022 → 17.01.2022 14:00 UTC
Принимают предложения
17.01.2022 → 20.01.2022 14:00 UTC
Исполнение контракта
01.02.2022 → 31.12.2022 00:00 UTC
Предметы закупки 19
| # | Лот | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Plăci de cauciuc microporos colorat (marca PПШ, НПШ) | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 64 шт. |
| 2 | 1 | Placi de cauciuc microporos negru pentru tocuri (marca PK) | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 400 шт. |
| 3 | 1 | Plăci de cauciuc microporos | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 1 500 шт. |
| 4 | 2 | Tălpi prefabricate în sortiment (perechi) (Modele: 5088, 5577, 5788 sau analogii) Pentru bărbați-1500 Pentru femei-500 | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 2 000 шт. |
| 5 | 3 | Tocuri prefabricate (m. K 2094, MP-25 tip P sau analogii, culoare negru) | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 500 шт. |
| 6 | 4 | Ramă decorativă: negru 2500; bej-550; roșu 500; albastru 500; alb 50 | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 4 100 м |
| 7 | 5 | Ramă prefabricată din PVC (model rant obuvnoi, culoare negru) | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 5 000 м |
| 8 | 6 | Material sintetic poros pentru confecționarea scurtărilor în încălțămintea ortopedică (Mediort 611 sau analogii) | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 35 шт. |
| 9 | 7 | Aglomerat din plută 500*1000*45 | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 25 шт. |
| 10 | 8 | Fermoare pentru încălțăminte | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 2 400 шт. |
| 11 | 8 | Șireturi pentru încălțăminte (culoare neagră) | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 1 000 шт. |
| 12 | 8 | Ramă metalică 20mm | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 5 000 шт. |
| 13 | 8 | Ramă metalică 25mm | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 2 500 шт. |
| 14 | 8 | Spumă poliuretanică autoadezivă (paralon) | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 400 м |
| 15 | 8 | Glenc metalic- G92 | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 6 000 шт. |
| 16 | 8 | Glenc metalic- G93 | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 7 000 шт. |
| 17 | 8 | Bandă autoadezivă -20 mm | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 100 шт. |
| 18 | 9 | Semifabricate pentru orteze plantare (carcasă 805) | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 140 шт. |
| 19 | 9 | Semifabricate pentru orteze plantare (element de corecție 826/2) | 18840000-9 Părţi de încălţăminte | 300 шт. |
Лоты 9
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Produse prefabricate din cauciuc Plăci de cauciuc microporos | 411 500,00 MDL | mun.Chişinău str. Romană, 1 | 01.02.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 2 | Tălpi prefabricate | 147 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Romană, 1 | 01.02.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 3 | Tocuri prefabricte Tocuri prefabricate | 7 500,00 MDL | mun.Chişinău str. Romană, 1 | 01.02.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 4 | Ramă decorativă | 62 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Romană, 1 | 01.02.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 5 | Rama prefabricată din PVC Rama prefabricata din PVC | 30 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Romană, 1 | 01.02.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 6 | Material sintetic poros | 20 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Romană, 1 | 01.02.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 7 | Material Plută Material plută | 22 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Romană, 1 | 01.02.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 8 | Accesorii auxiliare pentru încălțăminte | 38 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Romană, 1 | 01.02.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
| 9 | Carcase Semifabricate pentru orteze | 12 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Romană, 1 | 01.02.2022 → 31.12.2022 | Не состоялась |
Документы 5
- anunt de participare.docx
- caiet de sarcini.docx
- anexe 23 și 24.docx
- duae.doc
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (4).docx
Решения о присуждении 9
| Поставщик | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Предложений не поступило | 20.01.2022 14:00 UTC | |
| 2 | — | Предложений не поступило | 20.01.2022 14:00 UTC | |
| 3 | — | Предложений не поступило | 20.01.2022 14:00 UTC | |
| 4 | — | Предложений не поступило | 20.01.2022 14:00 UTC | |
| 5 | — | Предложений не поступило | 20.01.2022 14:00 UTC | |
| 6 | — | Предложений не поступило | 20.01.2022 14:00 UTC | |
| 7 | — | Предложений не поступило | 20.01.2022 14:00 UTC | |
| 8 | — | Предложений не поступило | 20.01.2022 14:00 UTC | |
| 9 | — | Предложений не поступило | 20.01.2022 14:00 UTC |