RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 1
Finalizată CPV 79900000-3

Lot 1. Servicii de îndosăriere

IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga” mun.Chişinău Publicat 22.12.2021 12:17
Valoarea lotului
12 687,50
MDL
Atribuit
16 312,50
ARTISORO · 05.01.2022 10:44
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
22.12.2021 12:1727.12.2021 09:00
Depunere
27.12.2021 09:0029.12.2021 09:00
Evaluare
29.12.2021 09:00
Examinate
05.01.2022 10:44
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit ARTISORO · 16 312,50 MDL · 05.01.2022 10:44

Obiectul achiziției

1
1
Lot 1. Servicii de îndosăriere - Caracteristici generale: Mapă din carton format A4, cu grosimea maxima 6 cm, coperta (1,0-1,5 mm), inclusiv inscripție cu denumirea mapei pe cotor și față.
79900000-3 Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Cantitate: 1 Bucata

Documentele achiziției

2
PDF
anunt_de_participare.semnat (1).pdf
Anunț de participare · 22.12.2021 12:17
XLSX
tabel oferta.xlsx
Specificații tehnice · 22.12.2021 12:17
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
03.01.2022 12:16 → 10.01.2022 12:16
7 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. N. Testemiteanu 29
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 79900000 · în 12 luni: 1114 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
435,0090 000,00 MDL
acest lot: 12 687,50 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 515
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga” · pe toată perioada
993
achiziții
630
cu câștigător
75
nedesfășurate
181
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: IM Becor SRL (578)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 7990 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii organizare eveniment Moldova Youth Forum 2026 desfășurat la Pensiunea Holercani 12-13 septembrie (asigurare scenă, video sunet, lumini și mobilier audiență)
167 000,00
ofertare până 07.09 07:30
Servicii de organizare și promovare a Forumului Național „AgroCunoștințe” 2026
1 475 900,00
ofertare până 10.09 14:00
Asigurarea evenimentului cu sistem profesional de sonorizare, sistem profesional de lumini artistice, ecran, scenă, backline artiști, transport.
130 000,00
ofertare până 14.09 14:00
Achiziționarea serviciilor de asigurare a prestației artiștilor în scenă.
579 000,00
ofertare până 14.09 14:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
16 312,50 MDL
ARTISORO
La favorite