Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1640165007856
Deservire tehnică a sistemelor antiincendiare și de protecție antifum (2)
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
8 000,00 MDL
Până la termen
expirat
28.12.2021 06:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Deservire tehnică a sistemelor antiincendiare și de protecție antifum (2)
Parametrii achiziției
- CPV
- 51 › 51700000-9 · Servicii de instalare de echipamente de protecţie împotriva incendiilor
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 8 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- IMSP Institutul de Medicina Urgenta · 8 000,00 MDL · 2022-01-03 → 2022-12-29
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
28.12.2021 · 06:30 UTC
Clarificarea condițiilor
22.12.2021 → 24.12.2021 08:30 UTC
Se primesc oferte
24.12.2021 → 28.12.2021 06:30 UTC
Executarea contractului
03.01.2022 → 29.12.2022 06:00 UTC
Obiectele achiziției 4
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. Vizita obligatorie în fiecare trimestru al anului de gestiune conform graficului stabilite de IMSP IMU | 51700000-9 Servicii de instalare de echipamente de protecţie împotriva incendiilor | 1 unitate |
| 2 | 2. Efectuarea exercițiilor de demonstrare a funcționării tuturor sistemelor din dotarea IMU de 2 (două) ori pe an | 51700000-9 Servicii de instalare de echipamente de protecţie împotriva incendiilor | 1 unitate |
| 3 | 3. Intervenție rapidă în cazul declanșării sistemului de alarmă/buton | 51700000-9 Servicii de instalare de echipamente de protecţie împotriva incendiilor | 1 unitate |
| 4 | 4. Deservirea tehnică a sistemelor de semnalizare cu reparația acestora gratis (în caz de necessitate) | 51700000-9 Servicii de instalare de echipamente de protecţie împotriva incendiilor | 1 unitate |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Deservire tehnică a sistemelor antiincendiare și de protecție antifum (2) | 8 000,00 MDL | mun.Chişinău str.Toma Ciorbă, 1 | 03.01.2022 → 29.12.2022 | Nereușită |
Documente 1
- 2. anunț de participare.docx
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 28.12.2021 06:30 UTC |