RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1639645513020

Achiziționarea serviciilor de furnizare a gazelor naturale pentru anul 2022

Nu a avut loc Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
1 264 041,00 MDL
Până la termen
expirat
17.01.2022 08:00 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Achiziționarea serviciilor de furnizare a gazelor naturale pentru anul 2022

Parametrii achiziției

CPV
6565200000-5 · Distribuţie de gaz şi servicii conexe
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
1 264 041,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Direcția generală pentru administrarea clădirilor Guvernului Republicii Moldova · 1 264 041,00 MDL · 2022-01-01 → 2022-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
17.01.2022 · 08:00 UTC
Clarificarea condițiilor
27.12.2021 → 06.01.2022 08:00 UTC
Se primesc oferte
06.01.2022 → 17.01.2022 08:00 UTC
Executarea contractului
19.01.2022 → 30.12.2022 13:46 UTC

Obiectele achiziției 3

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
11Servicii de furnizare a gazelor naturale de presiune joasă pentru anul 202265200000-5
Distribuţie de gaz şi servicii conexe
10 800 m³
22Servicii de furnizare a gazelor naturale de presiune joasă pentru anul 202265200000-5
Distribuţie de gaz şi servicii conexe
97 200 m³
33Servicii de furnizare a gazelor naturale de presiune medie și joasă pentru anul 202265200000-5
Distribuţie de gaz şi servicii conexe
16 300 m³

Loturi 3

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de furnizare a gazelor naturale de presiune joasă pentru anul 2022110 808,00 MDLor.Vadul lui Vodă
Parcul Nistrean - IT Relax
19.01.2022 → 30.12.2022Nereușită
2Servicii de furnizare a gazelor naturale de presiune joasă pentru anul 2022997 272,00 MDLmun.Chişinău
str. V.Alecsandri nr.1, str.A.Mateevici nr.65, str.A.Scisev nr.35, str.Bucuriei nr.18A
19.01.2022 → 30.12.2022Nereușită
3Servicii de furnizare a gazelor naturale de presiune medie și joasă pentru anul 2022155 961,00 MDLmun.Bălţi
str.Păcii nr.22, str.Libertății nr.10
19.01.2022 → 30.12.2022Nereușită

Documente 7

  • anunț de participare.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire27.12.2021
  • caiet de sarcini.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire27.12.2021
  • duae.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire27.12.2021
  • specificația de preț.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire27.12.2021
  • specificația tehnică.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire27.12.2021
  • documentația standard bunuri și servicii.rtf
    doar metadateDocumentația de atribuire27.12.2021
  • oferta f3.1 pu completare.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire27.12.2021

Decizii de atribuire 3

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
1Nu s-au depus oferte17.01.2022 08:00 UTC
2Nu s-au depus oferte17.01.2022 08:00 UTC
3Nu s-au depus oferte17.01.2022 08:00 UTC