Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1639641175713
Achiziționarea serviciilor de furnizare a energiei termice pentru anul 2022
Nu a avut loc
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
12 262 240,00 MDL
Până la termen
expirat
31.01.2022 08:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Achiziționarea serviciilor de furnizare a energiei termice pentru anul 2022
Parametrii achiziției
- CPV
- 65 › 65200000-5 · Distribuţie de gaz şi servicii conexe
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 12 262 240,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Direcția generală pentru administrarea clădirilor Guvernului Republicii Moldova · 12 262 240,00 MDL · 2022-01-01 → 2022-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
31.01.2022 · 08:00 UTC
Clarificarea condițiilor
29.12.2021 → 10.01.2022 08:00 UTC
Se primesc oferte
10.01.2022 → 31.01.2022 08:00 UTC
Executarea contractului
02.02.2022 → 30.12.2022 09:06 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Achiziționarea serviciilor de furnizare a energiei termice pentru anul 2022 | 65200000-5 Distribuţie de gaz şi servicii conexe | 6 920 Gcal |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Achiziționarea serviciilor de furnizare a energiei termice pentru anul 2022 | 12 262 240,00 MDL | mun.Chişinău Piața Marii Adunări Naționale, 1 | 02.02.2022 → 30.12.2022 | Nereușită |
Documente 7
- caiet de sarcini.semnat.pdf
- duae.semnat.pdf
- oferta f3.1 pu completare.docx
- specificația tehnică.semnat.pdf
- specificație de preț.semnat.pdf
- documentația standard bunuri și servicii.rtf
- anunț de participare.semnat.pdf
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu s-au depus oferte | 31.01.2022 08:00 UTC |