Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1637670240229
produse petroliere pentru anul 2022
Anulată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
gresuta o cifră in suma
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
166 666,67 MDL
Până la termen
expirat
13.12.2021 13:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
produse petroliere pentru anul 2022
Parametrii achiziției
- CPV
- 09 › 09100000-0 · Combustibili
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 1 166 666,67 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primăria municipiului Cahul · 1 166 666,67 MDL · 2021-11-23 → 2022-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
30.11.2021 · 09:21 UTC
Clarificarea condițiilor
23.11.2021 → 03.12.2021 13:00 UTC
Se primesc oferte
03.12.2021 → 13.12.2021 13:00 UTC
Executarea contractului
01.01.2022 → 30.12.2022 12:29 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | produse petroliere pentru anul 2022 | 09100000-0 Combustibili | 84 000 l |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | produse petroliere pentru anul 2022 | 166 666,67 MDL | mun.Cahul or. Cahul str. P. Independenței nr. 6 | 01.01.2022 → 30.12.2022 | Anulată |
Documente 6
- anunt nou.semnat (8).pdf
- caiet de sarcini.semnat (3).pdf
- ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.semnat.pdf
- specificații tehnice și de pret.semnat.pdf
- declaratie_ro (3).doc
- duae_ro_0 (1).doc
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 30.11.2021 09:21 UTC |
Modificări oficiale 3
25.11.2021 09:40 UTC
General change of Contract Notice
30.11.2021 07:24 UTC
General change of Contract Notice
30.11.2021 09:16 UTC · Anulare · Anunț de participare
produse petroliere pentru anul 2022
gresuta o cifră in suma