Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1634729469413
Lubrifianți
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
48 650,00 MDL
Până la termen
expirat
26.10.2021 08:00 UTC
Licitație electronică: 27.10.2021 10:00 UTC
Loturi
7
Oferte depuse
0
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu s-au depus oferte
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Lubrifianți
Parametrii achiziției
- CPV
- 24 › 24951100-6 · Lubrifianţi
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Manual
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 48 650,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Apă-Canal Chişinău · 48 650,00 MDL · 2021-10-20 → 2021-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
26.10.2021 · 08:00 UTC
Clarificarea condițiilor
20.10.2021 → 21.10.2021 12:00 UTC
Se primesc oferte
21.10.2021 → 26.10.2021 08:00 UTC
Executarea contractului
28.10.2021 → 31.12.2021 12:40 UTC
Obiectele achiziției 7
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | LOT 1 Antifreeze verde | 24951100-6 Lubrifianţi | 1 130 kg |
| 2 | 2 | LOT 2 Antifreeze roșu | 24951100-6 Lubrifianţi | 30 kg |
| 3 | 3 | LOT 3 Antifreeze galben | 24951100-6 Lubrifianţi | 40 kg |
| 4 | 4 | LOT 4 Tosol albastru | 24951100-6 Lubrifianţi | 300 kg |
| 5 | 5 | LOT 5 Antigel | 24951100-6 Lubrifianţi | 400 kg |
| 6 | 6 | LOT 6 Lichid pentru parbriz | 24951100-6 Lubrifianţi | 500 l |
| 7 | 7 | LOT 7 Lichid de frână | 24951100-6 Lubrifianţi | 110 buc. |
Loturi 7
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT 1 Antifreeze verde | 22 600,00 MDL | mun.Chişinău str.Albişoara 38 | 28.10.2021 → 31.12.2021 | Nereușită |
| 2 | LOT 2 Antifreeze roșu | 700,00 MDL | mun.Chişinău str.Albişoara 38 | 28.10.2021 → 31.12.2021 | Nereușită |
| 3 | LOT 3 Antifreeze galben | 800,00 MDL | mun.Chişinău str.Albişoara 38 | 28.10.2021 → 31.12.2021 | Nereușită |
| 4 | LOT 4 Tosol albastru | 5 700,00 MDL | mun.Chişinău str.Albişoara 38 | 28.10.2021 → 31.12.2021 | Nereușită |
| 5 | LOT 5 Antigel | 10 000,00 MDL | mun.Chişinău str.Albişoara 38 | 28.10.2021 → 31.12.2021 | Nereușită |
| 6 | LOT 6 Lichid pentru parbriz | 5 000,00 MDL | mun.Chişinău str.Albişoara 38 | 28.10.2021 → 31.12.2021 | Nereușită |
| 7 | LOT 7 Lichid de frână | 3 850,00 MDL | mun.Chişinău str.Albişoara 38 | 28.10.2021 → 31.12.2021 | Nereușită |
Documente 9
- anexa 1 - declaratie_operator_economic.docx
- anunț de participare.pdf
- lot 1 antifreeze verde.docx
- lot 2 antifreeze roșu.docx
- lot 3 antifreeze galben.docx
- lot 4 tosol albastru.docx
- lot 5 antigel.docx
- lot 6 lichid pentru parbriz.docx
- lot 7 lichid de frână.docx
Decizii de atribuire 7
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu s-au depus oferte | 26.10.2021 08:00 UTC | |
| 2 | — | Nu s-au depus oferte | 26.10.2021 08:00 UTC | |
| 3 | — | Nu s-au depus oferte | 26.10.2021 08:00 UTC | |
| 4 | — | Nu s-au depus oferte | 26.10.2021 08:00 UTC | |
| 5 | — | Nu s-au depus oferte | 26.10.2021 08:00 UTC | |
| 6 | — | Nu s-au depus oferte | 26.10.2021 08:00 UTC | |
| 7 | — | Nu s-au depus oferte | 26.10.2021 08:00 UTC |