RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1626869883945

Servicii pentru eveniment

Finalizată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
136 500,00 MDL
Până la termen
expirat
24.07.2021 20:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
2
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Eveniment. Schimb de experiență Cahul Eveniment. Tîrgul Firmelor de exercițiu Cahul Eveniment. Întâlnire metodică Cahul Eveniment. Întâlnire metodică Chișinău Hotărârea Guvernului nr. 246 din 08.04.2010 (scutire de TVA cu drept de deducere)

Parametrii achiziției

CPV
7979900000-3 · Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
136 500,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Colegiul „Iulia Hasdeu” din Cahul · 136 500,00 MDL · 2021-07-25 → 2022-08-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
21.07.2021 · 13:29 UTC
Clarificarea condițiilor
21.07.2021 → 22.07.2021 20:30 UTC
Se primesc oferte
22.07.2021 → 24.07.2021 20:30 UTC
Desemnarea câștigătorului
24.07.2021
Executarea contractului
26.07.2021 → 30.08.2022 13:26 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Servicii pentru eveniment79900000-3
Diverse servicii comerciale şi servicii conexe
4 unitate

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii pentru eveniment
Eveniment. Schimb de experiență Cahul Eveniment. Tîrgul Firmelor de exercițiu Cahul Eveniment. Întâlnire metodică Cahul Eveniment. Întâlnire metodică Chișinău Hotărârea Guvernului nr. 246 din 08.04.2010 (scutire de TVA cu drept de deducere)
136 500,00 MDLmun.Cahul
or. Cahul, str, Dunării, 36
26.07.2021 → 30.08.2022Atribuit

Documente 10

  • anunț invitație de participare.3 (1).semnat.pdf
    doar metadateAnunț de participare21.07.2021
    Documente cu același titlu: 2
  • document .standard.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire21.07.2021
    Documente cu același titlu: 2
  • documentatia_standard_servicii.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire21.07.2021
    Documente cu același titlu: 2
  • duae_ro_0.doc
    doar metadateDocumentația de atribuire21.07.2021
    Documente cu același titlu: 2
  • duae_ro_0 (2).15.semnat.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire21.07.2021
    Documente cu același titlu: 2

Oferte depuse 2

OfertantValoareaStatusPublicat
S&I Project136 500,00 MDLÎn examinare23.07.2021 12:47 UTC
SCHIF - 1123 809,88 MDLÎn examinare23.07.2021 05:58 UTC

Decizii de atribuire 2

FurnizorValoareaStatusPublicat
SCHIF - 1123 809,88 MDLCâștigător desemnat26.07.2021 16:14 UTC
S&I Project136 500,00 MDLRezultat nedivulgat24.07.2021 20:30 UTC

Modificări oficiale 2

21.07.2021 13:26 UTC
General change of Contract Notice
21.07.2021 13:29 UTC
General change of Contract Notice

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
SCHIF - 1123 809,88 MDLContract în pregătire26.07.2021 20:55 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.