Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1617084878474
Servicii hoteliere în repetare, conform necesităţilor Armatei Naţionale
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
156 875,00 MDL
Până la termen
expirat
05.04.2021 11:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
4
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii hoteliere în repetare, conform necesităţilor Armatei Naţionale
Parametrii achiziției
- CPV
- 55 › 55100000-1 · Servicii hoteliere
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 156 875,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII · 156 875,00 MDL · 2021-03-30 → 2021-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
30.03.2021 · 06:19 UTC
Clarificarea condițiilor
30.03.2021 → 02.04.2021 07:00 UTC
Se primesc oferte
02.04.2021 → 05.04.2021 11:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
05.04.2021
Executarea contractului
10.04.2021 → 31.12.2021 00:00 UTC
Obiectele achiziției 4
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Cazare în cameră single 3 stele. Cameră single în hotel de minim 3 stele. Pot fi incluse şi hoteluri de 4 şi 5 stele cu condiţia de a presta serviciile la un preţ echivalent 3 stele. Cazare simultană a 5-15 persoane. Amplasarea hotelului în zona Centru, Telecentru şi Botanica, cu loc de parcare. | 55100000-1 Servicii hoteliere | 120 pers. |
| 2 | Cină. Agentul economic va indica prețul pentru alimentare cu meniul de perspectivă. Alimentarea persoanelor în incinta hotelului unde sunt cazați cu un meniu variat. | 55100000-1 Servicii hoteliere | 120 pers. |
| 3 | Cină oficială. Agentul economic va indica prețul pentru alimentare cu meniul de perspectivă. Alimentarea persoanelor în incinta hotelului unde sunt cazați cu un meniu variat. | 55100000-1 Servicii hoteliere | 22 pers. |
| 4 | Prînz. Agentul economic va indica prețul pentru alimentare cu meniul de perspectivă. Alimentarea persoanelor în incinta hotelului unde sunt cazați cu un meniu variat. | 55100000-1 Servicii hoteliere | 120 pers. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii hoteliere 3 stele | 156 875,00 MDL | mun.Chişinău şos.Hînceşti 84 | 10.04.2021 → 31.12.2021 | Atribuit |
Documente 1
- anunt de participare cazare hotel.signed.pdf
Oferte depuse 4
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Grand Hotel | 155 400,00 MDL | În examinare | 02.04.2021 13:21 UTC |
| Vinestop | 133 700,00 MDL | În examinare | 03.04.2021 08:00 UTC |
| I.M."Leutis" SRL | 145 178,12 MDL | În examinare | 02.04.2021 08:37 UTC |
| Royal Flowers Resort SRL | 227 000,00 MDL | În examinare | 02.04.2021 07:58 UTC |
Decizii de atribuire 4
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Royal Flowers Resort SRL | 227 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 05.04.2021 11:00 UTC |
| Vinestop | 133 700,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 05.04.2021 13:36 UTC |
| I.M."Leutis" SRL | 145 178,12 MDL | Câștigător desemnat | 06.04.2021 08:48 UTC |
| Grand Hotel | 155 400,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 05.04.2021 11:00 UTC |
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| I.M."Leutis" SRL | 145 178,12 MDL | Contract în pregătire | 06.04.2021 08:49 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.