Finalizată
CPV 15800000-6
Bastonași de crabi
Valoarea lotului
187,50
MDL
Atribuit
100,00
GEMBIRD SRL · 14.06.2021 15:26
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
22.03.2021 14:27→ 05.04.2021 10:00
Depunere
05.04.2021 10:00→ 15.04.2021 10:00
Evaluare
15.04.2021 10:00
Examinate
14.06.2021 15:26
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
GEMBIRD SRL · 100,00 MDL · 14.06.2021 15:26
Obiectul achiziției
1
1
Ambalat în unități de plastic de 0,5 kg. Acte ce denotă calitatea produsului. Certificat sanitar-veterinar. Livrare la comandă Fălești.
15800000-6
Diverse produse alimentare
Cantitate: 5 Kilogram
Documentele achiziției
5
DOCX
documentatia_standard_produse_alimentare_redactata.docx
Documentația de atribuire · 02.04.2021 11:48
PDF
fisa de date a achizitiei.signed.pdf
Documentația de atribuire · 22.03.2021 14:27
PDF
anunt_de_participare_redactat.signed.pdf
Anunț de participare · 22.03.2021 14:27
DOCX
documentatia_standard_bunuri.docx
Documentația de atribuire · 22.03.2021 14:27
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
01.05.2021 → 31.12.2021
244 z.
Locul executării
or.Făleşti
Ștefan cel Mare 50
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 15800000 · în 12 luni: 8643 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
299,05299 247,57 MDL
acest lot: 187,50 MDL · mai ieftin decât 90 % din achiziții
·în regiunea Fălești: 409
Istoricul autorității
Calcul Tenderi D.A.S.P.F.C.FALESTI · pe toată perioada5
achiziții
3
cu câștigător
0
nedesfășurate
0
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
GEMBIRD SRL
(255)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 1580 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Procurarea produselor alimentare pentru perioada septembrie-decembrie 2026 pentru gradinita de copii ,,Ghiocel,, și Centrul de zi pentru copii
290 000,00
ofertare până 07.09 08:13
Diverse produse alimentare
109 119,79
ofertare până 07.09 09:00
Produse lactate
56 159,17
ofertare până 07.09 09:00
Fructe si legume
28 095,37
ofertare până 07.09 09:00
Produse de panificatie
6 643,98
ofertare până 07.09 09:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.