RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1611746540402

Combustibili ( Motorina)

Finalizată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
32 616,67 MDL
Până la termen
expirat
01.02.2021 08:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
2
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Model de vară-iarnă, producător UE și alte specificări conform Caietului de sarcini .

Parametrii achiziției

CPV
0909100000-0 · Combustibili
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
32 616,67 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
CENTRUL DE REABILITARE DE ZI PENTRU COPII CU DIZABILITATI, OR.CRIULENI · 32 616,67 MDL · 2021-01-27 → 2021-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
27.01.2021 · 11:28 UTC
Clarificarea condițiilor
27.01.2021 → 28.01.2021 11:30 UTC
Se primesc oferte
28.01.2021 → 01.02.2021 08:30 UTC
Desemnarea câștigătorului
01.02.2021
Executarea contractului
03.02.2021 → 31.12.2021 11:25 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Motorina09100000-0
Combustibili
2 700 l

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Combustibili ( Motorina)
Model de vară-iarnă, producător UE și alte specificări conform Caietului de sarcini .
32 616,67 MDLor.Criuleni
str. Stefan cel Mare, 31
03.02.2021 → 31.12.2021Rezultat nestabilit

Documente 4

  • caiet de sarcini mot. 2021.semnat.pdf
    doar metadateSpecificații tehnice27.01.2021
    Documente cu același titlu: 2
  • invitatie motorina 2021 din 27.01.21.semnat.pdf
    doar metadateAnunț de participare27.01.2021
    Documente cu același titlu: 2

Oferte depuse 2

OfertantValoareaStatusPublicat
Goiana Petr.Co31 833,00 MDLÎn examinare28.01.2021 15:03 UTC
I.M TIREX PETROL S.A30 645,00 MDLÎn examinare01.02.2021 08:18 UTC

Decizii de atribuire 2

FurnizorValoareaStatusPublicat
I.M TIREX PETROL S.A30 645,00 MDLCâștigător desemnat01.02.2021 12:57 UTC
Goiana Petr.Co31 833,00 MDLOfertele au fost respinse01.02.2021 12:53 UTC