Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1610954329849
Servicii de reparare cu piese noi şi procurarea pieselor pentru autocamioane,autobuze ,auto turnuri ,tractoare,macara , manipulator.
Anulată
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
2 200 000,00 MDL
Până la termen
expirat
08.02.2021 14:00 UTC
Licitație electronică: 09.02.2021 12:00 UTC
Loturi
3
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Servicii de reparare cu piese noi şi procurarea pieselor pentru autocamioane,autobuze ,auto turnuri ,tractoare ,macara , manipulator.
Parametrii achiziției
- CPV
- 50 › 50100000-6 · Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 2 200 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Asociatia de gospodarire a spatiilor verzi · 2 200 000,00 MDL · 2021-01-18 → 2021-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
02.02.2021 · 06:23 UTC
Clarificarea condițiilor
18.01.2021 → 29.01.2021 14:00 UTC
Se primesc oferte
29.01.2021 → 08.02.2021 14:00 UTC
Executarea contractului
10.02.2021 → 30.12.2021 07:31 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | Servicii de reparatie cu piese noi si procurarea pieselor de schimb pentru autobuz. | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 15 buc. |
| 2 | 1 | Servicii de reparatie cu piese noi si procurarea pieselor de schimb pentru auto turnur,manipulator macara. | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 14 buc. |
| 3 | 3 | Servicii de reparatie cu piese noi si procurarea pieselor de schimb pentru tractor. | 50100000-6 Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe | 22 buc. |
Loturi 3
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de reparatie cu piese noi si procurarea pieselor a sistemului de actionare hidraulica pentru auto turnur,manipulator ,macara . Servicii de reparatie cu piese noi si procurarea pieselor a sistemului de actionare hidraulica pentru auto turnur,manipulator ,macara . (14 unități de transport) | 700 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin 62 | 10.02.2021 → 30.12.2021 | Anulată |
| 2 | Servicii de reparatie cu piese noi si procurarea pieselor de schimb pentru autobuz. Servicii de reparatie cu piese noi si procurarea pieselor de schimb pentru autobuz.
(15 unități de transport)
| 800 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin 62 | 10.02.2021 → 30.12.2021 | Anulată |
| 3 | Servicii de reparatie cu piese noi si procurarea pieselor de schimb pentru tractor.
Servicii de reparatie cu piese noi si procurarea pieselor de schimb pentru tractor.
(22 unități de transport)
| 700 000,00 MDL | mun.Chişinău str. Puskin 62 | 10.02.2021 → 30.12.2021 | Anulată |
Documente 12
- anunț de participare tractor.docx
Documente cu același titlu: 3
- 18.01.2021 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 18.01.2021 · doar metadate · Original ↗
- 18.01.2021 · doar metadate · Original ↗
- documentatia_standard_servicii.docx
Documente cu același titlu: 3
- 18.01.2021 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 18.01.2021 · doar metadate · Original ↗
- 18.01.2021 · doar metadate · Original ↗
- duae_ro_0.doc
Documente cu același titlu: 3
- 18.01.2021 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 18.01.2021 · doar metadate · Original ↗
- 18.01.2021 · doar metadate · Original ↗
- scan anunt.signed.pdf
- duae_ro_0.signed.pdf
- documentatia_standard_servicii.signed.pdf
Decizii de atribuire 3
| Furnizor | Lot | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Nu a avut loc | 02.02.2021 06:23 UTC | |
| 2 | — | Nu a avut loc | 02.02.2021 06:23 UTC | |
| 3 | — | Nu a avut loc | 02.02.2021 06:23 UTC |
Modificări oficiale 4
18.01.2021 07:37 UTC
General change of Contract Notice
22.01.2021 06:54 UTC
General change of Contract Notice
25.01.2021 14:08 UTC
General change of Contract Notice
02.02.2021 06:23 UTC
Servicii de reparare cu piese noi şi procurarea pieselor pentru autocamioane,autobuze ,auto turnuri ,tractoare,macara , manipulator.
Conform Raportul de monitorizare a Agenției Achiziții Publice nr. 27/259-115 din 28.01.2021.