Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1609829116328
Bunuri de uz casnic
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
90 000,00 MDL
Până la termen
expirat
11.01.2021 12:00 UTC
Licitație electronică: 12.01.2021 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
3
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Bunuri de uz casnic (conform anexei)
Parametrii achiziției
- CPV
- 42 › 42900000-5 · Diverse utilaje de uz general şi special
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 90 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Inspectoratul General al Poliției · 90 000,00 MDL · 2021-01-05 → 2021-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
05.01.2021 · 06:49 UTC
Clarificarea condițiilor
05.01.2021 → 06.01.2021 13:00 UTC
Se primesc oferte
06.01.2021 → 11.01.2021 12:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
12.01.2021
Executarea contractului
18.01.2021 → 31.12.2021 06:46 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Bunuri de uz casnic | 42900000-5 Diverse utilaje de uz general şi special | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bunuri de uz casnic Bunuri de uz casnic (conform anexei) | 90 000,00 MDL | mun.Chişinău str.Tiraspol 11/1 | 18.01.2021 → 31.12.2021 | Atribuit |
Documente 4
- anexa.doc
Documente cu același titlu: 2
- 05.01.2021 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 05.01.2021 · doar metadate · Original ↗
- anunt de participare.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 05.01.2021 · cel mai recent după dată · doar metadate · Original ↗
- 05.01.2021 · doar metadate · Original ↗
Oferte depuse 3
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SRL Soverang | 79 424,00 MDL | În examinare | 10.01.2021 12:53 UTC |
| SRL DENIADI | 74 681,95 MDL | În examinare | 11.01.2021 07:39 UTC |
| Rodital Lux SRL | 88 141,96 MDL | În examinare | 06.01.2021 13:08 UTC |
Decizii de atribuire 3
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Rodital Lux SRL | 88 141,96 MDL | Rezultat nedivulgat | 12.01.2021 12:15 UTC |
| SRL Soverang | 70 000,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 12.01.2021 12:15 UTC |
| SRL DENIADI | 69 995,00 MDL | Câștigător desemnat | 18.01.2021 08:05 UTC |
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| SRL DENIADI | 69 995,00 MDL | Contract în pregătire | 18.01.2021 08:06 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.