RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1606730038513

GEAMURI ȘI UȘI DIN PVC, MATERIALE DE CONSTRUCȚIE ȘI ARTICOLE CONEXE

Finalizată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
184 000,00 MDL
Până la termen
expirat
07.12.2020 15:00 UTC
Licitație electronică: 08.12.2020 12:00 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
3
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

GEAMURI ȘI UȘI DIN PVC, MATERIALE DE CONSTRUCȚIE ȘI ARTICOLE CONEXE(INSTALAREA/MONTAREA ARTICOLELOR DIN PVC LA SEDIUL BENEFICIARULUI)

Parametrii achiziției

CPV
4444100000-1 · Materiale de construcţii şi articole conexe
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
184 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Penitenciarul.nr.17-Rezina · 184 000,00 MDL · 2020-11-30 → 2020-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
30.11.2020 · 11:26 UTC
Clarificarea condițiilor
30.11.2020 → 01.12.2020 15:00 UTC
Se primesc oferte
01.12.2020 → 07.12.2020 15:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
08.12.2020
Executarea contractului
09.12.2020 → 30.12.2020 11:26 UTC

Obiectele achiziției 2

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
12MATERIALE DE CONSTRUCȚIE ȘI ARTICOLE CONEXE44100000-1
Materiale de construcţii şi articole conexe
28 găleată
21GEAMURI ȘI UȘI DIN PVC(conform anexelor)44100000-1
Materiale de construcţii şi articole conexe
96 buc.

Loturi 2

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1GEAMURI ȘI UȘI DIN PVC
GEAMURI ȘI UȘI DIN PVC (LIVRAREA, INSTALAREA/MONTAREA LA SEDIUL BENEFICIARULUI)
165 150,00 MDLor.Rezina (r-l Rezina)
Stohnaia str.Nistreana 1
09.12.2020 → 30.12.2020Atribuit
2MATERIALE DE CONSTRUCȚIE ȘI ARTICOLE CONEXE+LIVRARE18 850,00 MDLor.Rezina (r-l Rezina)
Stohnaia str.Nistreana 1
09.12.2020 → 30.12.2020Atribuit

Documente 1

  • pvc geamuri.pdf
    doar metadateAnunț de participare30.11.2020

Oferte depuse 3

OfertantLotValoareaStatusPublicat
SRL Candidus11 333 333,33 MDLÎn examinare06.12.2020 09:34 UTC
NELDIRO SRL1115 477,50 MDLÎn examinare07.12.2020 14:13 UTC
SRL Candidus216 983,33 MDLÎn examinare06.12.2020 09:34 UTC

Decizii de atribuire 3

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
NELDIRO SRL1107 950,00 MDLCâștigător desemnat10.12.2020 12:18 UTC
SRL Candidus216 983,33 MDLCâștigător desemnat08.12.2020 12:43 UTC
SRL Candidus1108 000,00 MDLRezultat nedivulgat08.12.2020 12:10 UTC

Contracte 2

FurnizorLotSuma atribuităStatusPublicat
NELDIRO SRL1107 950,00 MDLContract în pregătire10.12.2020 12:18 UTC
SRL Candidus216 983,33 MDLContract în pregătire08.12.2020 12:43 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.