RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1606726748986

Servicii bancare

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
30 000,00 MDL
Până la termen
expirat
15.12.2020 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu a avut loc

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii bancare

Parametrii achiziției

CPV
6666100000-1 · Servicii bancare şi de investiţii
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
30 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
IS "Directia pentru Exploatarea Imobilului" · 30 000,00 MDL · 2020-11-30 → 2022-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
15.12.2020 · 07:00 UTC
Clarificarea condițiilor
30.11.2020 → 03.12.2020 06:30 UTC
Se primesc oferte
03.12.2020 → 15.12.2020 07:00 UTC
Executarea contractului
01.01.2021 → 30.12.2022 09:05 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Servicii bancare66100000-1
Servicii bancare şi de investiţii
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii bancare30 000,00 MDLmun.Chişinău
Chisinau, str. V.Alecsandri 78
01.01.2021 → 30.12.2022Nereușită

Documente 2

  • caiet de sarcini.pdf
    doar metadateSpecificații tehnice30.11.2020
  • invitatie.pdf
    doar metadateAnunț de participare30.11.2020

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu a avut loc15.12.2020 07:00 UTC