RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1604903455582

Servicii de înhumare a materialului necroptic uman pentru anul 2021

Nu a avut loc Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
72 916,66 MDL
Până la termen
expirat
12.11.2020 09:00 UTC
Licitație electronică: 13.11.2020 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Nu a avut loc

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii de înhumare a materialului necroptic uman pentru anul 2021

Parametrii achiziției

CPV
9898300000-6 · Servicii diverse
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
72 916,66 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga” · 72 916,66 MDL · 2021-01-01 → 2021-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
12.11.2020 · 09:00 UTC
Clarificarea condițiilor
09.11.2020 → 10.11.2020 07:00 UTC
Se primesc oferte
10.11.2020 → 12.11.2020 09:00 UTC
Executarea contractului
01.01.2021 → 30.12.2021 06:37 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Lot 1. Servicii de înhumare a materialului necroptic uman pentru anul 202198300000-6
Servicii diverse
40 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Lot 1. Servicii de înhumare a materialului necroptic uman pentru anul 2021
Servicii de înhumare a materialului necroptic uman. Transportarea deșeurilor anatomice în cantitate de 1650 kg.
72 916,66 MDLmun.Chişinău
str. N. Testemiteanu 29
01.01.2021 → 30.12.2021Nereușită

Documente 2

  • tabel oferta.xlsx
    doar metadateSpecificații tehnice09.11.2020
  • anunt.de.participare.semnat.pdf
    doar metadateAnunț de participare09.11.2020

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Nu a avut loc12.11.2020 09:00 UTC