RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1602158457340

Imprimate și produse conexe (Plăcuțe pentru ușă, stickere, oracal, trafaret din plastic) REPETAT

Finalizată Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
6 500,00 MDL
Până la termen
expirat
13.10.2020 08:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Imprimate și produse conexe (Plăcuțe pentru ușă, stickere, oracal, trafaret din plastic) REPETAT

Parametrii achiziției

CPV
2222900000-9 · Diverse imprimate
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
6 500,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga” · 6 500,00 MDL · 2020-10-01 → 2020-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
08.10.2020 · 12:16 UTC
Clarificarea condițiilor
08.10.2020 → 09.10.2020 12:30 UTC
Se primesc oferte
09.10.2020 → 13.10.2020 08:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
13.10.2020
Executarea contractului
15.10.2020 → 30.12.2020 13:15 UTC

Obiectele achiziției 10

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Lot 1.1 Plăcuțe pentru ușă (15cm*30cm)22900000-9
Diverse imprimate
20 buc.
2Lot 1.7 Oracal (format A 3)22900000-9
Diverse imprimate
50 buc.
3Lot 1.5 Stickere (15cm*30cm)22900000-9
Diverse imprimate
40 buc.
4Lot 1.8 Oracal (90cm*60cm)22900000-9
Diverse imprimate
15 buc.
5Lot 1.2 Plăcuțe pentru ușă (10cm*20cm)22900000-9
Diverse imprimate
20 buc.
6Lot 1.10 Trafaret de plastic (reutilizabil) - Trafaret de plastic (reutilizabil), forma – rotundă, diametru - 50cm;22900000-9
Diverse imprimate
2 buc.
7Lot 1.3 Plăcuțe pentru ușă (20cm*45cm)22900000-9
Diverse imprimate
10 buc.
8Lot 1.4 Plăcuțe pentru ușă (format A4)22900000-9
Diverse imprimate
20 buc.
9Lot 1.9 Stickere cu laminare (pentru podea) - Stickere cu laminare (pentru podea), forma – rotundă, diametru - 40cm;22900000-9
Diverse imprimate
10 buc.
10Lot 1.6 Oracal (format A 4)22900000-9
Diverse imprimate
20 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Lot 1. Imprimate și produse conexe (Plăcuțe pentru ușă, stickere, oracal, trafaret din plastic)
Lot 1. Imprimate și produse conexe (Plăcuțe pentru ușă, stickere, oracal, trafaret din plastic) Lot 1.1 Plăcuțe pentru ușă (15cm*30cm) Lot 1.2 Plăcuțe pentru ușă (10cm*20cm) Lot 1.3 Plăcuțe pentru ușă (20cm*45cm) Lot 1.4 Plăcuțe pentru ușă (format A4) Lot 1.5 Stickere (15cm*30cm) Lot 1.6 Oracal (format A 4) Lot 1.7 Oracal (format A 3) Lot 1.8 Oracal (90cm*60cm) Lot 1.9 Stickere cu laminare (pentru podea) Lot 1.10 Trafaret de plastic (reutilizabil)
6 500,00 MDLmun.Chişinău
str. N. Testemiteanu 29
15.10.2020 → 30.12.2020Atribuit

Documente 2

  • anunt_de_participare repetat.semnat.pdf
    doar metadateAnunț de participare08.10.2020
  • tabel oferta repetat.xlsx
    doar metadateCriterii de evaluare08.10.2020

Oferte depuse 1

OfertantValoareaStatusPublicat
Clic Media Grup5 890,00 MDLÎn examinare12.10.2020 07:30 UTC

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Clic Media Grup5 890,00 MDLCâștigător desemnat16.10.2020 06:04 UTC

Contracte 1

FurnizorSuma atribuităStatusPublicat
Clic Media Grup5 890,00 MDLContract în pregătire16.10.2020 06:04 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.