Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1599822712530
Materiale tehnico-sanitare.
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
120 087,00 MDL
Până la termen
expirat
20.09.2020 12:47 UTC
Licitație electronică: 21.09.2020 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
4
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Decizia se examinează
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Materiale tehnico-sanitare.
Parametrii achiziției
- CPV
- 44 › 44400000-4 · Diverse produse fabricate şi articole conexe
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 120 087,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Agenția Națională pentru Sănătate Publică · 120 087,00 MDL · 2020-09-11 → 2020-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
14.09.2020 · 11:47 UTC
Clarificarea condițiilor
11.09.2020 → 15.09.2020 11:47 UTC
Se primesc oferte
15.09.2020 → 20.09.2020 12:47 UTC
Desemnarea câștigătorului
21.09.2020
Executarea contractului
28.09.2020 → 28.10.2020 12:25 UTC
Obiectele achiziției 33
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Baterie bucatarie PDF cartusi d40 15cm | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 25 buc. |
| 2 | Robinet bila ½ pentru scurgere | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 30 buc. |
| 3 | Țeava p/canalizare PVC 110*2000 | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 30 m |
| 4 | Sifon gofrat cu piulița de inox, d 32 | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 25 buc. |
| 5 | Cîlți, legătură, min 210 g | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 10 buc. |
| 6 | Niplu ½*3/4 F bronz, cromat | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 30 buc. |
| 7 | Furtun p/apă, presiune înaltă min. 10 bari, ½, linginea 30 metri | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 10 buc. |
| 8 | Lavoar cu piedestal Adîncimea – min 450 mm Înălțimea – 850 mm Lățimea – 560 – 600 mm Forma – semicirculară Material – porțelan sanitar, alb | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 10 buc. |
| 9 | Niplu ¾ F bronz, cromat | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 20 buc. |
| 10 | Mecanism de scurgere cu înălțimi p/WC cu buton | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 70 buc. |
| 11 | Niplu ½ F bronz, cromat | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 30 buc. |
| 12 | Mecanism p/alim. de sus | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 70 buc. |
| 13 | Ventuză, culoarea neagră, miner din lemn | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 50 buc. |
| 14 | Ventil evacuare met. 1 - 1/4 | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 50 buc. |
| 15 | Radiator aluminiu Informații tehnice Presiunea maximă de funcționare: pînă la 16 bar. Presiunea de probă: 18 bar. Temperatura maximă de lucru pînă la 110° C Înălțimea secției 580 mm Înălțimea dupa punctele de conectare 500 mm Lungimea max 76 mm Adincimea max 76 mm Puterea termică radiate D-T 64,5°C- 171watt Greutate 1 secție min 1,10kg Volum apa min 0,36l | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 40 secție |
| 16 | Pistol pentru silicon D-56mm Lungimea- max 240mm | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 10 buc. |
| 17 | Niplu ¾ M bronz, cromat | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 20 buc. |
| 18 | Baterie lavoar cu piuliță d40 cartuș | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 50 buc. |
| 19 | Cot PVC d32, 45° | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 100 buc. |
| 20 | Racord bronz 16*1/2, metaloplast | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 100 buc. |
| 21 | Lenta teflon min 25m*19mm*0,2 | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 100 buc. |
| 22 | Țeava p/canalizare PVC 50*2000 | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 50 buc. |
| 23 | Niplu ½ M bronz, cromat | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 30 buc. |
| 24 | Robinet busca d1/2 | 44400000-4 Diverse produse fabricate şi articole conexe | 100 buc. |
| Afișați mai multe (24 / 33) | |||
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale tehnico-sanitare | 120 087,00 MDL | mun.Chişinău str. Asachi Gh., 67A | 28.09.2020 → 28.10.2020 | Rezultat nestabilit |
Documente 3
- duae_0.doc
- untitled.fr12.pdf
- anunt-invitatie_de_participare_concurs tehnica sanitara ansp pentru a. 2020.docx
Oferte depuse 4
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| FPC SANTARM | 83 381,00 MDL | În examinare | 19.09.2020 11:55 UTC |
| KAZINST GRUP SRL | 115 439,50 MDL | În examinare | 19.09.2020 12:39 UTC |
| SRL Soverang | 82 326,15 MDL | În examinare | 20.09.2020 10:25 UTC |
| DELTA FORTA SECURITATE | 139 268,06 MDL | În examinare | 20.09.2020 10:30 UTC |
Decizii de atribuire 4
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| FPC SANTARM | 82 130,00 MDL | Rezultat nedivulgat | 21.09.2020 12:19 UTC |
| DELTA FORTA SECURITATE | 139 268,06 MDL | Rezultat nedivulgat | 21.09.2020 12:19 UTC |
| KAZINST GRUP SRL | 115 439,50 MDL | Rezultat nedivulgat | 21.09.2020 12:19 UTC |
| SRL Soverang | 81 125,28 MDL | Decizia se examinează | 21.09.2020 12:19 UTC |
Modificări oficiale 1
14.09.2020 11:47 UTC
General change of Contract Notice