Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1599227953950
ECHIPAMENT MILITAR (TRICOU TIP POLO), PENTRU NECESITĂŢILE ARMATEI NAŢIONALE ÎN ANUL 2020
Nu a avut loc
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
21 000,00 MDL
Până la termen
expirat
08.09.2020 15:00 UTC
Licitație electronică: 09.09.2020 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Nu a avut loc
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Tricou tip polo
Parametrii achiziției
- CPV
- 18 › 18412200-2 · Cămăşi de sport
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 21 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII · 21 000,00 MDL · 2020-09-05 → 2020-12-29
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
08.09.2020 · 15:00 UTC
Clarificarea condițiilor
04.09.2020 → 05.09.2020 14:30 UTC
Se primesc oferte
05.09.2020 → 08.09.2020 15:00 UTC
Executarea contractului
14.09.2020 → 30.12.2020 16:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Tricou tip polo | 18412200-2 Cămăşi de sport | 100 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tricou tip polo Tricoul este constituit din partea din față, spate, mîneci și guler. Pe partea din față în stînga și dreapta la nivelul pieptului este prevăzută bandă velcro cu dimensiunea de 100mm x 25mm, pentru fixarea gradului militar și ecusonului de identitate personală. Pe mîneca stîngă este prevăzută bandă velcro pentru fixarea ecusonului de apartenență departamentală și ecusonul de apartenență de stat. Culoare – military olive.
Compoziția:
1) Bumbac – maxim 50% și fibre sintetice – 50 buc.;
2) Bumbac –75-100% – 50 buc.
Mărimi: 48-56. Ofertanţii pentru prezenta poziţie vor prezenta mostrele în decurs de 3 zile de la termenul limită de deschidere a ofertelor. Termen de livrare – 30 zile după semnarea contractului.
| 21 000,00 MDL | mun.Chişinău Str. Pietrarilor, 3 | 14.09.2020 → 30.12.2020 | Nereușită |
Documente 4
- Desen-schița simbol
- Specificaţii tehnice
- Anunt de participare
- Specificaţii de preţ
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Nu a avut loc | 08.09.2020 15:00 UTC |