Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1596441070753
Torbițe pentru donatori cu ocazia zilei doantorului de sânge pentru anul 2021
Finalizată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
17 250,00 MDL
Până la termen
expirat
07.08.2020 07:00 UTC
Licitație electronică: 10.08.2020 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
3
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Câștigător desemnat
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Torbiță 100% bumbac, mânere lungi, Culoarea beige, Imprimare A4 logou 1 culoare, Dimensiuni: 370*410 mm
Parametrii achiziției
- CPV
- 19 › 19212310-1 · Articole din pânză
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Doar prețul
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 17 250,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Centrul Național de Transfuzie a Sîngelui · 17 250,00 MDL · 2020-08-03 → 2020-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
03.08.2020 · 09:14 UTC
Clarificarea condițiilor
03.08.2020 → 04.08.2020 11:00 UTC
Se primesc oferte
04.08.2020 → 07.08.2020 07:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
10.08.2020
Executarea contractului
10.08.2020 → 31.12.2020 08:55 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Torbițe pentru donatori cu ocazia zilei doantorului de sânge pentru anul 2021 | 19212310-1 Articole din pânză | 900 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Torbițe pentru donatori cu ocazia zilei doantorului de sânge pentru anul 2021 Torbiță cu imprimarea logoului Centrului Național de Transfuzie a Sângelui.
Material: pânză de bumbac 100%.
Mâniere lungi.
Dimensiuni traistă: 370x410 mm.
Dimensiuni mânier: 300 mm.
Dimensiuni logou: 300x210 mm.
Culoarea torbiței: beige-Cod RGB 245 245 220, #F5F5DC;
Imprimare logou: color.
| 17 250,00 MDL | mun.Chişinău Strada Academiei 11 | 10.08.2020 → 31.12.2020 | Atribuit |
Documente 6
- specificaţii tehnice.docx
- specificații de preț.docx
- documentul unic de achiziții european.docx
- formularul ofertei.docx
- cs torbițe pentru donatori cu ocazia zilei doantorului de sânge pentru anul 2021.pdf
- documentaţia standard torbițe pentru donatori cu ocazia zilei doantorului de sânge pentru anul 2021.pdf
Oferte depuse 3
| Ofertant | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Rexart | 27 900,00 MDL | În examinare | 06.08.2020 10:34 UTC |
| Anghel-Lux | 16 191,00 MDL | În examinare | 06.08.2020 15:02 UTC |
| "Valmatex Company" SRL | 17 250,00 MDL | În examinare | 06.08.2020 20:38 UTC |
Decizii de atribuire 3
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Anghel-Lux Documentele deciziei: pv evaluare torbițe pentru donatori.pdf ↗ | 16 191,00 MDL | Câștigător desemnat | 12.08.2020 05:09 UTC |
| "Valmatex Company" SRL | 17 250,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.08.2020 12:44 UTC |
| Rexart | 27 900,00 MDL | Ofertele au fost respinse | 10.08.2020 12:44 UTC |
Modificări oficiale 2
03.08.2020 07:58 UTC
General change of Contract Notice
03.08.2020 09:14 UTC
General change of Contract Notice
Contracte 1
| Furnizor | Suma atribuită | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| Anghel-Lux | 16 191,00 MDL | Contract în pregătire | 12.08.2020 05:09 UTC |
Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.