RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1594357494467

Servicii de reparație a stației de alimentare cu combustibil

Finalizată Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Doar prețul
Valoare estimată
564 000,00 MDL
Până la termen
expirat
19.07.2020 21:00 UTC
Licitație electronică: 20.07.2020 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
1
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Decizia se examinează

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Este necesară reparația capitală a stației de alimentare cu combustibil

Parametrii achiziției

CPV
4242100000-0 · Utilaje de producţie şi utilizare a puterii mecanice
Categorie
Bunuri
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
564 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
Î.M. "Parcul urban de autobuze" · 564 000,00 MDL · 2020-06-12 → 2020-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
10.07.2020 · 14:33 UTC
Clarificarea condițiilor
10.07.2020 → 15.07.2020 06:00 UTC
Se primesc oferte
15.07.2020 → 19.07.2020 21:00 UTC
Desemnarea câștigătorului
19.07.2020
Executarea contractului
20.07.2020 → 31.12.2020 06:00 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Servicii de reparație a stației de alimentare cu combustibil42100000-0
Utilaje de producţie şi utilizare a puterii mecanice
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de reparație a stației de alimentare cu combustibil564 000,00 MDLmun.Chişinău
str. Sarmizegetusa, 51
20.07.2020 → 31.12.2020Rezultat nestabilit

Documente 3

  • img_0001.pdf
    doar metadateDocumentația de atribuire10.07.2020
  • documentatia_standard.docx
    doar metadateDocumentația de atribuire10.07.2020
  • duae_tip nou.doc
    doar metadateCriterii de evaluare10.07.2020

Oferte depuse 1

OfertantValoareaStatusPublicat
COMBUSERVICE564 000,00 MDLÎn examinare17.07.2020 07:34 UTC

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
COMBUSERVICE564 000,00 MDLDecizia se examinează19.07.2020 21:00 UTC

Modificări oficiale 1

10.07.2020 14:33 UTC
General change of Contract Notice